Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72720000 Usługi w zakresie rozległej sieci komputerowej
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Kraj: Polska
Informacje ogólne