Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Miejsce realizacji
Miejscowość: Gmina Łubnice
Podpodział krajowy (NUTS): Sieradzki (PL714)
Kraj: Polska
Informacje ogólne