670136-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Gazy medyczne – Dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii z podziałem na 7 zadań ; nr postępowania: ZP/PN/58/26/LSOFA/AW/JHP
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii z podziałem na 7 zadań ; nr postępowania: ZP/PN/58/26/LSOFA/AW/JHP
Opis: Dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii z podziałem na 7 zadań ; nr postępowania: ZP/PN/58/26/LSOFA/AW/JHP
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/58/26/LSOFA/AW/JHP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24111500 Gazy medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 24111900 Tlen, 24111800 Azot ciekły, 24111700 Azot, 24111100 Argon, 24321115 Acetylen
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: sukcesywna dostawa tlenu ciekłego medycznego oraz azotu ciekłego medycznego wraz z dzierżawą zbiorników. Lokalizacja ul. Grabiszyńska oraz Fieldorfa Wrocław
Opis: Szczegółowe informacje stanowiące opis przedmiotu zamówienia stanowią: a. Załącznik Nr 1 – arkusz asortymentowo-cenowy b. Załącznik nr 2 – Formularz oferty c. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określa dodatkowo projekt umowy będący Załącznikiem nr 6 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: sukcesywna dostawa tlenu medycznego w butlach , dwutlenku węgla oraz podtlenku azotu wraz z dzierżawą.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: sukcesywna dostawa argonu medycznego oraz gazu kalibracyjnego wraz z dzierżawą butli
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: sukcesywna dostawa tlenu ciekłego medycznego oraz acetylenu. Lokalizacja Oborniki Śląskie
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: sukcesywna dostawa tlenu medycznego , podtlenku azotu i dwutlenku węgla CO2 wraz z dzierżawą butli -lokalizacja Pl. Hirszfelda Wrocław
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Sukcesywna dostawa azotu ciekłego
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: sukcesywna dostawa tlenu ciekłego medycznego wraz z dzierżawą zbiorników. Lokalizacja Pl. Hirszfelda 12 Wrocław
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7