670336-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Odczynniki laboratoryjne – DZ.271.159.2026 „Dostawa odczynników chemicznych do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań na podstawie umów ramowych w podziale na 2 części”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: DZ.271.159.2026 „Dostawa odczynników chemicznych do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań na podstawie umów ramowych w podziale na 2 części”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań dla Sieci Badawczej Łukasiewicz - PORT Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części, zwane również w dalszej części SWZ zadaniami: Nr części Nazwa części 1 A1 2 A2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.
Wewnętrzny identyfikator: DZ.271.159.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: A1
Opis: Część 1 Odczynniki chemiczne do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań A1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.
Opcje:
Opis opcji: Brak wznowień i opcji
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: A2
Opis: Część 2 Odczynniki chemiczne do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań A2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.