670508-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi związane z odpadami – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Brzeg Dolny.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Brzeg Dolny.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz odpadów gromadzonych w sposób selektywny, opon, zmieszanych odpadów z budowy, remontów i demontażu, odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Brzegu Dolnego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r o odpadach; 2) obsługa, odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanego dalej „PSZOK”); 3) odbiór i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych z terenów niezamieszkałych, o których mowa w załączniku nr 8 do SWZ; 4) prowadzenie Punktu Obsługi Klienta na terenie Brzegu Dolnego, w celu bieżącej obsługi właścicieli nieruchomości w zakresie realizowanej usługi odbioru odpadów komunalnych; 5) przeprowadzenie akcji edukacji ekologicznej w zakresie właściwego prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. Składanie ofert w postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów, 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 90533000 Usługi gospodarki odpadami, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 90533000 Usługi gospodarki odpadami
Opcje:
Opis opcji: Brak opcji i wznowień.