670541-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane – Modernizacja stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Siemiatycze na terenie działalności PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Modernizacja stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Siemiatycze na terenie działalności PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową
Opis: 1. Przedmiotem Zamówienia jest Modernizacja stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Siemiatycze na terenie działalności PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową; 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.1 do STWiORB; 3.Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawierają projektowane postanowienia Umowy, stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ; 4.Przedmiot zamówienia – Modernizacja stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Siemiatycze na terenie działalności PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową wchodzi w skład projektu pt. „Rozwój inteligentnej sieci elektroenergetycznej na terenie Oddziału Białystok PGE Dystrybucja S.A. – II” dofinansowanego z Funduszu Europejskiego dla Polski Wschodniej 20212027 (Priorytet FEPW.02 Energia i klimat, działanie FEPW.02.01 Dystrybucja Energii) w ramach umowy o dofinansowanie nr FEPW.02.01IP.030003/2400; 5.Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości/części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 257 Ustawy PZP, możliwość unieważnienia Postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Wewnętrzny identyfikator: POST/DYS/OB/GZ/03026/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Modernizacja stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Siemiatycze na terenie działalności PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową.