2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bierawa w 2027 r.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bierawa na warunkach określonych w załączniku nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia stanowiącym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności: - odbiór zmieszanych odpadów komunalnych bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych Gminy Bierawa, - odbiór selektywnych odpadów komunalnych bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych Gminy Bierawa, - odbiór odpadów biodegradowalnych i popiołu z palenisk domowych bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych Gminy Bierawa, - zapewnienie zbiórki odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon o średnicy wewnętrznej do 56 cm (22 cale), - zapewnienie mieszkańcom gminy pojemników (zabudowa wielorodzinna) i worków do zbierania odpadów w sposób selektywny zgodnie z obowiązującym Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Bierawa, uchwałą w sprawie określenia sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów oraz z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: IRZP.271.16.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90511300 Usługi zbierania śmieci
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001