Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Miejsce realizacji
Miejscowość: Czchów
Podpodział krajowy (NUTS): Tarnowski (PL217)
Kraj: Polska
Informacje ogólne