2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup aparatu rentgenowskiego (RTG) stacjonarnego w ramach realizowanego Projektu Nr FENX.06.01-IP.03-0036/25 pn.: "Rozwój ambulatoryjnej opieki specjalistycznej poprzez doposażenie i modernizację Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie”.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatu rentgenowskiego (RTG) stacjonarnego – 1 kpl. w ramach realizowanego Projektu Nr FENX.06.01-IP.03-0036/25 pn.: "Rozwój ambulatoryjnej opieki specjalistycznej poprzez doposażenie i modernizację Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie”.
Wewnętrzny identyfikator: AP.26.20.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33111000 Aparatura rentgenowska
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45453000 Roboty remontowe i renowacyjne, 90511000 Usługi wywozu odpadów, 30214000 Stacje robocze, 48180000 Pakiety oprogramowania medycznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001