2. Procedura
Procedura
Tytuł: Cykliczne dostawy dializatorów,linii krwi,igieł do dializ,cewników,koncentratów,materiałów zużywalnych,opatrunków dla Stacji Dializ wraz z dzierżawą aparatów do hemodializy dla potrzeb Stacji Dializ Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli
Opis: Cykliczne dostawy dializatorów,linii krwi,igieł do dializ,cewników,koncentratów,materiałów zużywalnych,opatrunków dla Stacji Dializ wraz z dzierżawą aparatów do hemodializy dla potrzeb Stacji Dializ Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w okresie 3 lat od daty zawarcia umowy.
Wewnętrzny identyfikator: Spr.1168 ZP/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33181500 Wyroby do terapii nerkowej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33181520 Wyroby do dializy nerkowej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1-Dzierżawa aparatów nowych do hemodializy oraz materiały zużywalne do aparatów
Opis: Zadanie nr 1-Dzierżawa aparatów nowych do hemodializy oraz materiały zużywalne do aparatów
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33181520 Wyroby do dializy nerkowej
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2-Koncentrat
Opis: Zadanie nr 2-Koncentrat
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr3-Dzierżawa aparatów używanych do hemodializy oraz materiały zużywalne do aparatów
Opis: Zadanie nr3-Dzierżawa aparatów używanych do hemodializy oraz materiały zużywalne do aparatów
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 4-Igły dializacyjne tętnicze
Opis: Zadanie nr 4-Igły dializacyjne tętnicze
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie nr 5-Igły tętnicze,żylne,bezpieczne
Opis: Zadanie nr 5-Igły tętnicze,żylne,bezpieczne
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 6-Dializatory wysokoprzepływowe z błoną polsulfonową lub heliksonową
Opis: Zadanie nr 6-Dializatory wysokoprzepływowe z błoną polsulfonową lub heliksonową
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie nr 7-Cewnik dwuświatłowy w zestawie
Opis: Zadanie nr 7-Cewnik dwuświatłowy w zestawie
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie nr 8-Igły do HD bezpieczna z plastikową osłoną zabezpieczającą ostrze po iniekcji
Opis: Zadanie nr 8-Igły do HD bezpieczna z plastikową osłoną zabezpieczającą ostrze po iniekcji
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie nr 9-Opatrunek hemostatyczny ze spongostanem
Opis: Zadanie nr 9-Opatrunek hemostatyczny ze spongostanem
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie nr10-Materiały do wykonywania zabiegów plazmaferezy oraz LDL-aferezy wraz z dzierżawą używanych aparatów-rodzaju ARTUniversal
Opis: Zadanie nr10-Materiały do wykonywania zabiegów plazmaferezy oraz LDL-aferezy wraz z dzierżawą używanych aparatów-rodzaju ARTUniversal
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie nr 11-Cewniki permanentne
Opis: Zadanie nr 11-Cewniki permanentne
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie nr 12-Cewnik permanentny z materiału odpornego na odkładanie się skrzeplin
Opis: Zadanie nr 12-Cewnik permanentny z materiału odpornego na odkładanie się skrzeplin
Wewnętrzny identyfikator: 12