2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług serwisowych aparatów medycznych – sprzęt prod. Olympus
Opis: Świadczenie usług serwisowych aparatów medycznych – sprzęt prod. Olympus
Wewnętrzny identyfikator: 4WSzKzP.SZP.2612.73.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50400000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34913000 Różne części zapasowe, 39516120 Poduszki, 39511200 Pledy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Świadczenie usług serwisowych aparatów medycznych – sprzęt prod. Olympus
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34913000 Różne części zapasowe