See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług komunikacji elektronicznej obejmujących usługi sieci transmisji danych i dostępu do Internetu, usługi telekomunikacyjne głosowe w technologii VoIP oraz usługi utrzymania i wsparcia technicznego na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie na lata 2027 – 2029
Opis: Świadczenie usług komunikacji elektronicznej obejmujących usługi sieci transmisji danych i dostępu do Internetu, usługi telekomunikacyjne głosowe w technologii VoIP oraz usługi utrzymania i wsparcia technicznego na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie na lata 2027 – 2029
Poprzednie ogłoszenie: 443576-2026
Wewnętrzny identyfikator: OR-D-III.272.98.2026.AB
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 64200000 Usługi telekomunikacyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 64210000 Usługi telefoniczne i przesyłu danych, 64215000 Usługi telefonii internetowej (IP), 32412110 Sieć internetowa, 72400000 Usługi internetowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001