671314-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi szkoleniowe – Przeprowadzenie szkolenia dla różnych grup zawodowych dot. zażywania substancji psychoaktywnych w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (TSR)
Ogłoszenie o zamówieniu – tryb uproszczony
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Przeprowadzenie szkolenia dla różnych grup zawodowych dot. zażywania substancji psychoaktywnych w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (TSR)
Opis: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia dla różnych grup zawodowych dot. zażywania substancji psychoaktywnych w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (TSR).
Wewnętrzny identyfikator: ZP.272.1.99.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Główne aspekty procedury: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 80500000 Usługi szkoleniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Przeprowadzenie szkolenia dla różnych grup zawodowych dot. zażywania substancji psychoaktywnych w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (TSR).