671497-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Mocowania – Dostawa śrub hakowych i jarzm do wzmacniania i zabezpieczania obudowy chodnikowej wyrobisk górniczych.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa śrub hakowych i jarzm do wzmacniania i zabezpieczania obudowy chodnikowej wyrobisk górniczych.
Opis: Opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa śrub hakowych i jarzm do wzmacniania i zabezpieczania obudowy chodnikowej wyrobisk górniczych. 2. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 4285/HZP/IDU/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44523200 Mocowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa śrub hakowych i jarzm do wzmacniania i zabezpieczania obudowy chodnikowej wyrobisk górniczych. 2. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.