Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Roentgena 5
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-781
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)