2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa serwera GPU
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera GPU. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: DZ.250.378.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48822000 Serwery komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Serwer GPU
Opis: Przedmiotem postępowania jest dostawa serwera GPU. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Ilość: 1 sztuka