See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: • Część pierwsza: drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe (STREFA I) • Część druga: drogi gminne (STREFA II) • Część trzecia: drogi gminne (STREFA III) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć jedną ofertę na dowolną ilość części zamówienia. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: F.271.55.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90620000 Usługi odśnieżania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90630000 Usługi usuwania oblodzeń
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część I - Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce -drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe (STREFA I)
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce - Część pierwsza: drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe (STREFA I). Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: F.271.55.2026/część I
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część II - Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce -drogi gminne (STREFA II)
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce - Część druga: drogi gminne (STREFA II) Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: F.271.55.2026/część II
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część III - Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce -drogi gminne (STREFA III)
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce - Część trzecia: drogi gminne (STREFA III) Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: F.271.55.2026/część III