2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne na obszarze miasta i gminy Skaryszew oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu PSZOK
Wewnętrzny identyfikator: RIR.271.4.9.2026.RK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90533000 Usługi gospodarki odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne na obszarze miasta i gminy Skaryszew oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu PSZOK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ