671770-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Monitory dotykowe – Zakup wizualizerów do Policyjnego Systemu Wideokonferencyjnego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup wizualizerów do Policyjnego Systemu Wideokonferencyjnego
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i konfiguracja wizualizerów w Policyjnym Systemie Wideokonferencyjnym czyli monitorów interaktywnych wraz z dodatkowym sprzętem/urządzeniami audio-wideo, wraz z licencjami na oprogramowanie i gwarancją na dostarczony sprzęt ważną przez okres 36 miesięcy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: 137/BŁiI/26/ESz
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30231320 Monitory dotykowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30231100 Terminale komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001