671846-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi medyczne – Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”-II.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”-II.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”-II. 2. Przedmiot zamówienia składa się z 6 części. Każda z części obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na określonym terenie województwa pomorskiego:  Część 1 - obszar obejmujący powiaty: starogardzki, gdański (ziemski),  Część 2 - obszar obejmujący powiaty: człuchowski, chojnicki,  Część 3 - obszar obejmujący powiaty: nowodworski, malborski, sztumski, kwidzyński,  Część 4 - obszar obejmujący powiaty: wejherowski, lęborski,  Część 5 - obszar obejmujący powiaty: Słupsk (grodzki), słupski (ziemski), bytowski,  Część 6 - obszar obejmujący powiaty: Gdynia, pucki (grodzki). Realizacja zadań w ramach PKRK na każdym z tych obszarów obejmuje takie same zadania. Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.79.C.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Główne aspekty procedury: Art. 359 pkt. 1 ustawy Pzp- Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne prowadzone jest zgodnie z art. 359 pkt. 1 ustawy Pzp. Zamawiający stosuje tryb właściwy dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne- tryb przetargu nieograniczonego. Podstawa prawna: ustawa z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Pzp) oraz przepisy wykonawcze do tej ustawy. Termin składania ofert ustalony na podstawie art. 360 ust. 3) ustawy Pzp– Zamawiający udzielając zamówień, o których mowa w art. 359 pkt 1, może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85121000 Usługi medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 85121200 Specjalistyczne usługi medyczne, 85121231 Usługi kardiologiczne, 85121270 Usługi psychiatryczne lub psychologiczne, 85142100 Usługi fizjoterapii, 85312500 Usługi rehabilitacyjne, 85140000 Różne usługi w dziedzinie zdrowia, 85150000 Usługi obrazowania medycznego, 85148000 Usługi analizy medycznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”-II.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”-II. 2. Część 1 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów starogardzki, gdański (ziemski) Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.79.C.2026 - część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”-II.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”-II. 2. Część 2 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów człuchowski, chojnicki. Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.79.C.2026 - część 2
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 3- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”-II.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”-II. 2. Część 3 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów nowodworski, malborski, sztumski, kwidzyński. Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.79.C.2026 - część 3
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 4- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”-II.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”-II. 2. Część 4 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów wejherowski, lęborski. Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.79.C.2026 - część 4
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 5- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”-II.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”-II. 2. Część 5 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów Słupsk (grodzki), słupski (ziemski), bytowski. Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.79.C.2026 - część 5
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 6- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”-II.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”-II. 2. Część 6 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów Gdynia, pucki (grodzki). Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.79.C.2026 - część 6