671863-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów – Świadczenie usług napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 (wykaz pojazdów) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zakres usługi obejmuje: 1) naprawy bieżące – tj. wymianę uszkodzonych części mechanicznych i elektrycznych w wyniku awarii lub innych zdarzeń, które wystąpiły w trakcie użytkowania pojazdu (nie dotyczy weryfikacji zakresu uszkodzeń oraz sporządzenia bezpłatnego kosztorysu o którym mowa w § 3 ust. 4) wzoru umowy; 2) diagnostyka komputerowa pojazdu – jednorazowe sprawdzenie stanu i prawidłowości działania elektronicznych układów pojazdów za pomocą urządzenia diagnostycznego, w szczególności poprzez odczyt, analizę kodów usterek oraz parametrów pracy wraz z ich ewentualnym usunięciem; 3) obsługa techniczna (ryczałt) - OT czynności wykonywane przy pojeździe po przebiegach lub czasookresie, zgodnie z zakresem określonym przez producenta, z uwzględnieniem wiedzy na temat dostępnych technologii, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, w tym: a) komputerowe badanie układów elektrycznych wraz z dokonaniem wszelkich ustawień wynikających z wykonywanego przeglądu, b) wymiana oleju wraz z filtrem oleju (bez kosztów oleju i filtra), c) sprawdzenie szczelności układu olejowego, d) sprawdzenie szczelności układu chłodzenia, e) sprawdzenie szczelności układu paliwowego, f) sprawdzenie szczelności układu dolotowego i wydechowego, g) sprawdzenie poprawności działania układu napędu osprzętu silnika (napinacz, rolki, pasek) h) umieszczenie stosownej informacji o obsłudze w pojeździe (informacja o wymianie oleju wraz z przebiegiem) oraz w książce serwisowej /przeglądów; 4) naprawa koła – zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej sprawności technicznej koła zgodnych z techniką naprawy wraz z wyważeniem i materiałami. Zamawiający nie dopuszcza naprawy opon za pomocą sznura; 5) wymiana opony z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę opony wraz z wyważeniem i materiałami; 6) wymiana koła bez wyważenia - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe bez wyważenia; 7) wymiana koła z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe z wyważeniem; 8) wyważenie koła – zespół czynności mających na celu równomierne rozmieszczenie masy na obręczy koła z materiałami wraz z demontażem i montażem koła (ryczałt). 9) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół do 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 10) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół powyżej 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 4. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: 1) kosmetyką pojazdu, 2) instalacją łączności i sprzętem audio-video, 3) czynnościami nie związanymi z naprawą pojazdu np.: wymiana pokrowców na fotele, wymiana dywaników, itp. 4) serwisem i naprawą układu klimatyzacji. 5. Wykaz marek i modeli pojazdów służbowych objętych usługą określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 59/2.3.7/26/SZP/U
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50112000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: KPP Ryki
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego - dla Komendy Powiatowej Policji w Rykach. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 (wykaz pojazdów) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zakres usługi obejmuje: 1) naprawy bieżące – tj. wymianę uszkodzonych części mechanicznych i elektrycznych w wyniku awarii lub innych zdarzeń, które wystąpiły w trakcie użytkowania pojazdu (nie dotyczy weryfikacji zakresu uszkodzeń oraz sporządzenia bezpłatnego kosztorysu o którym mowa w § 3 ust. 4); 2) diagnostyka komputerowa pojazdu – jednorazowe sprawdzenie stanu i prawidłowości działania elektronicznych układów pojazdów za pomocą urządzenia diagnostycznego, w szczególności poprzez odczyt, analizę kodów usterek oraz parametrów pracy wraz z ich ewentualnym usunięciem; 3) obsługa techniczna (ryczałt) - OT czynności wykonywane przy pojeździe po przebiegach lub czasookresie, zgodnie z zakresem określonym przez producenta, z uwzględnieniem wiedzy na temat dostępnych technologii, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, w tym: a) komputerowe badanie układów elektrycznych wraz z dokonaniem wszelkich ustawień wynikających z wykonywanego przeglądu, b) wymiana oleju wraz z filtrem oleju (bez kosztów oleju i filtra), c) sprawdzenie szczelności układu olejowego, d) sprawdzenie szczelności układu chłodzenia, e) sprawdzenie szczelności układu paliwowego, f) sprawdzenie szczelności układu dolotowego i wydechowego, g) sprawdzenie poprawności działania układu napędu osprzętu silnika (napinacz, rolki, pasek) h) umieszczenie stosownej informacji o obsłudze w pojeździe (informacja o wymianie oleju wraz z przebiegiem) oraz w książce serwisowej /przeglądów; 4) naprawa koła – zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej sprawności technicznej koła zgodnych z techniką naprawy wraz z wyważeniem i materiałami. Zamawiający nie dopuszcza naprawy opon za pomocą sznura; 5) wymiana opony z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę opony wraz z wyważeniem i materiałami; 6) wymiana koła bez wyważenia - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe bez wyważenia; 7) wymiana koła z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe z wyważeniem; 8) wyważenie koła – zespół czynności mających na celu równomierne rozmieszczenie masy na obręczy koła z materiałami wraz z demontażem i montażem koła (ryczałt). 9) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół do 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 10) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół powyżej 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 4. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: 1) kosmetyką pojazdu, 2) instalacją łączności i sprzętem audio-video, 3) czynnościami nie związanymi z naprawą pojazdu np.: wymiana pokrowców na fotele, wymiana dywaników, itp. 4) serwisem i naprawą układu klimatyzacji. 5. Wykaz marek i modeli pojazdów służbowych objętych usługą określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: KPP Włodawa
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego - dla Komendy Powiatowej Policji ww Włodawie. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 (wykaz pojazdów) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zakres usługi obejmuje: 1) naprawy bieżące – tj. wymianę uszkodzonych części mechanicznych i elektrycznych w wyniku awarii lub innych zdarzeń, które wystąpiły w trakcie użytkowania pojazdu (nie dotyczy weryfikacji zakresu uszkodzeń oraz sporządzenia bezpłatnego kosztorysu o którym mowa w § 3 ust. 4); 2) diagnostyka komputerowa pojazdu – jednorazowe sprawdzenie stanu i prawidłowości działania elektronicznych układów pojazdów za pomocą urządzenia diagnostycznego, w szczególności poprzez odczyt, analizę kodów usterek oraz parametrów pracy wraz z ich ewentualnym usunięciem; 3) obsługa techniczna (ryczałt) - OT czynności wykonywane przy pojeździe po przebiegach lub czasookresie, zgodnie z zakresem określonym przez producenta, z uwzględnieniem wiedzy na temat dostępnych technologii, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, w tym: a) komputerowe badanie układów elektrycznych wraz z dokonaniem wszelkich ustawień wynikających z wykonywanego przeglądu, b) wymiana oleju wraz z filtrem oleju (bez kosztów oleju i filtra), c) sprawdzenie szczelności układu olejowego, d) sprawdzenie szczelności układu chłodzenia, e) sprawdzenie szczelności układu paliwowego, f) sprawdzenie szczelności układu dolotowego i wydechowego, g) sprawdzenie poprawności działania układu napędu osprzętu silnika (napinacz, rolki, pasek) h) umieszczenie stosownej informacji o obsłudze w pojeździe (informacja o wymianie oleju wraz z przebiegiem) oraz w książce serwisowej /przeglądów; 4) naprawa koła – zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej sprawności technicznej koła zgodnych z techniką naprawy wraz z wyważeniem i materiałami. Zamawiający nie dopuszcza naprawy opon za pomocą sznura; 5) wymiana opony z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę opony wraz z wyważeniem i materiałami; 6) wymiana koła bez wyważenia - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe bez wyważenia; 7) wymiana koła z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe z wyważeniem; 8) wyważenie koła – zespół czynności mających na celu równomierne rozmieszczenie masy na obręczy koła z materiałami wraz z demontażem i montażem koła (ryczałt). 9) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół do 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 10) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół powyżej 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 4. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: 1) kosmetyką pojazdu, 2) instalacją łączności i sprzętem audio-video, 3) czynnościami nie związanymi z naprawą pojazdu np.: wymiana pokrowców na fotele, wymiana dywaników, itp. 4) serwisem i naprawą układu klimatyzacji. 5. Wykaz marek i modeli pojazdów służbowych objętych usługą określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: KPP Łuków
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego - dla Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 (wykaz pojazdów) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zakres usługi obejmuje: 1) naprawy bieżące – tj. wymianę uszkodzonych części mechanicznych i elektrycznych w wyniku awarii lub innych zdarzeń, które wystąpiły w trakcie użytkowania pojazdu (nie dotyczy weryfikacji zakresu uszkodzeń oraz sporządzenia bezpłatnego kosztorysu o którym mowa w § 3 ust. 4); 2) diagnostyka komputerowa pojazdu – jednorazowe sprawdzenie stanu i prawidłowości działania elektronicznych układów pojazdów za pomocą urządzenia diagnostycznego, w szczególności poprzez odczyt, analizę kodów usterek oraz parametrów pracy wraz z ich ewentualnym usunięciem; 3) obsługa techniczna (ryczałt) - OT czynności wykonywane przy pojeździe po przebiegach lub czasookresie, zgodnie z zakresem określonym przez producenta, z uwzględnieniem wiedzy na temat dostępnych technologii, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, w tym: a) komputerowe badanie układów elektrycznych wraz z dokonaniem wszelkich ustawień wynikających z wykonywanego przeglądu, b) wymiana oleju wraz z filtrem oleju (bez kosztów oleju i filtra), c) sprawdzenie szczelności układu olejowego, d) sprawdzenie szczelności układu chłodzenia, e) sprawdzenie szczelności układu paliwowego, f) sprawdzenie szczelności układu dolotowego i wydechowego, g) sprawdzenie poprawności działania układu napędu osprzętu silnika (napinacz, rolki, pasek) h) umieszczenie stosownej informacji o obsłudze w pojeździe (informacja o wymianie oleju wraz z przebiegiem) oraz w książce serwisowej /przeglądów; 4) naprawa koła – zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej sprawności technicznej koła zgodnych z techniką naprawy wraz z wyważeniem i materiałami. Zamawiający nie dopuszcza naprawy opon za pomocą sznura; 5) wymiana opony z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę opony wraz z wyważeniem i materiałami; 6) wymiana koła bez wyważenia - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe bez wyważenia; 7) wymiana koła z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe z wyważeniem; 8) wyważenie koła – zespół czynności mających na celu równomierne rozmieszczenie masy na obręczy koła z materiałami wraz z demontażem i montażem koła (ryczałt). 9) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół do 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 10) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół powyżej 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 4. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: 1) kosmetyką pojazdu, 2) instalacją łączności i sprzętem audio-video, 3) czynnościami nie związanymi z naprawą pojazdu np.: wymiana pokrowców na fotele, wymiana dywaników, itp. 4) serwisem i naprawą układu klimatyzacji. 5. Wykaz marek i modeli pojazdów służbowych objętych usługą określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: KPP Biłgoraj
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego - dla Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 (wykaz pojazdów) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zakres usługi obejmuje: 1) naprawy bieżące – tj. wymianę uszkodzonych części mechanicznych i elektrycznych w wyniku awarii lub innych zdarzeń, które wystąpiły w trakcie użytkowania pojazdu (nie dotyczy weryfikacji zakresu uszkodzeń oraz sporządzenia bezpłatnego kosztorysu o którym mowa w § 3 ust. 4); 2) diagnostyka komputerowa pojazdu – jednorazowe sprawdzenie stanu i prawidłowości działania elektronicznych układów pojazdów za pomocą urządzenia diagnostycznego, w szczególności poprzez odczyt, analizę kodów usterek oraz parametrów pracy wraz z ich ewentualnym usunięciem; 3) obsługa techniczna (ryczałt) - OT czynności wykonywane przy pojeździe po przebiegach lub czasookresie, zgodnie z zakresem określonym przez producenta, z uwzględnieniem wiedzy na temat dostępnych technologii, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, w tym: a) komputerowe badanie układów elektrycznych wraz z dokonaniem wszelkich ustawień wynikających z wykonywanego przeglądu, b) wymiana oleju wraz z filtrem oleju (bez kosztów oleju i filtra), c) sprawdzenie szczelności układu olejowego, d) sprawdzenie szczelności układu chłodzenia, e) sprawdzenie szczelności układu paliwowego, f) sprawdzenie szczelności układu dolotowego i wydechowego, g) sprawdzenie poprawności działania układu napędu osprzętu silnika (napinacz, rolki, pasek) h) umieszczenie stosownej informacji o obsłudze w pojeździe (informacja o wymianie oleju wraz z przebiegiem) oraz w książce serwisowej /przeglądów; 4) naprawa koła – zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej sprawności technicznej koła zgodnych z techniką naprawy wraz z wyważeniem i materiałami. Zamawiający nie dopuszcza naprawy opon za pomocą sznura; 5) wymiana opony z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę opony wraz z wyważeniem i materiałami; 6) wymiana koła bez wyważenia - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe bez wyważenia; 7) wymiana koła z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe z wyważeniem; 8) wyważenie koła – zespół czynności mających na celu równomierne rozmieszczenie masy na obręczy koła z materiałami wraz z demontażem i montażem koła (ryczałt). 9) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół do 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 10) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół powyżej 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 4. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: 1) kosmetyką pojazdu, 2) instalacją łączności i sprzętem audio-video, 3) czynnościami nie związanymi z naprawą pojazdu np.: wymiana pokrowców na fotele, wymiana dywaników, itp. 4) serwisem i naprawą układu klimatyzacji. 5. Wykaz marek i modeli pojazdów służbowych objętych usługą określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: KPP Krasnystaw
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego - dla Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 (wykaz pojazdów) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zakres usługi obejmuje: 1) naprawy bieżące – tj. wymianę uszkodzonych części mechanicznych i elektrycznych w wyniku awarii lub innych zdarzeń, które wystąpiły w trakcie użytkowania pojazdu (nie dotyczy weryfikacji zakresu uszkodzeń oraz sporządzenia bezpłatnego kosztorysu o którym mowa w § 3 ust. 4); 2) diagnostyka komputerowa pojazdu – jednorazowe sprawdzenie stanu i prawidłowości działania elektronicznych układów pojazdów za pomocą urządzenia diagnostycznego, w szczególności poprzez odczyt, analizę kodów usterek oraz parametrów pracy wraz z ich ewentualnym usunięciem; 3) obsługa techniczna (ryczałt) - OT czynności wykonywane przy pojeździe po przebiegach lub czasookresie, zgodnie z zakresem określonym przez producenta, z uwzględnieniem wiedzy na temat dostępnych technologii, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, w tym: a) komputerowe badanie układów elektrycznych wraz z dokonaniem wszelkich ustawień wynikających z wykonywanego przeglądu, b) wymiana oleju wraz z filtrem oleju (bez kosztów oleju i filtra), c) sprawdzenie szczelności układu olejowego, d) sprawdzenie szczelności układu chłodzenia, e) sprawdzenie szczelności układu paliwowego, f) sprawdzenie szczelności układu dolotowego i wydechowego, g) sprawdzenie poprawności działania układu napędu osprzętu silnika (napinacz, rolki, pasek) h) umieszczenie stosownej informacji o obsłudze w pojeździe (informacja o wymianie oleju wraz z przebiegiem) oraz w książce serwisowej /przeglądów; 4) naprawa koła – zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej sprawności technicznej koła zgodnych z techniką naprawy wraz z wyważeniem i materiałami. Zamawiający nie dopuszcza naprawy opon za pomocą sznura; 5) wymiana opony z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę opony wraz z wyważeniem i materiałami; 6) wymiana koła bez wyważenia - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe bez wyważenia; 7) wymiana koła z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe z wyważeniem; 8) wyważenie koła – zespół czynności mających na celu równomierne rozmieszczenie masy na obręczy koła z materiałami wraz z demontażem i montażem koła (ryczałt). 9) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół do 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 10) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół powyżej 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 4. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: 1) kosmetyką pojazdu, 2) instalacją łączności i sprzętem audio-video, 3) czynnościami nie związanymi z naprawą pojazdu np.: wymiana pokrowców na fotele, wymiana dywaników, itp. 4) serwisem i naprawą układu klimatyzacji. 5. Wykaz marek i modeli pojazdów służbowych objętych usługą określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: KMP Biała Podlaska
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego - dla Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 (wykaz pojazdów) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zakres usługi obejmuje: 1) naprawy bieżące – tj. wymianę uszkodzonych części mechanicznych i elektrycznych w wyniku awarii lub innych zdarzeń, które wystąpiły w trakcie użytkowania pojazdu (nie dotyczy weryfikacji zakresu uszkodzeń oraz sporządzenia bezpłatnego kosztorysu o którym mowa w § 3 ust. 4); 2) diagnostyka komputerowa pojazdu – jednorazowe sprawdzenie stanu i prawidłowości działania elektronicznych układów pojazdów za pomocą urządzenia diagnostycznego, w szczególności poprzez odczyt, analizę kodów usterek oraz parametrów pracy wraz z ich ewentualnym usunięciem; 3) obsługa techniczna (ryczałt) - OT czynności wykonywane przy pojeździe po przebiegach lub czasookresie, zgodnie z zakresem określonym przez producenta, z uwzględnieniem wiedzy na temat dostępnych technologii, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, w tym: a) komputerowe badanie układów elektrycznych wraz z dokonaniem wszelkich ustawień wynikających z wykonywanego przeglądu, b) wymiana oleju wraz z filtrem oleju (bez kosztów oleju i filtra), c) sprawdzenie szczelności układu olejowego, d) sprawdzenie szczelności układu chłodzenia, e) sprawdzenie szczelności układu paliwowego, f) sprawdzenie szczelności układu dolotowego i wydechowego, g) sprawdzenie poprawności działania układu napędu osprzętu silnika (napinacz, rolki, pasek) h) umieszczenie stosownej informacji o obsłudze w pojeździe (informacja o wymianie oleju wraz z przebiegiem) oraz w książce serwisowej /przeglądów; 4) naprawa koła – zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej sprawności technicznej koła zgodnych z techniką naprawy wraz z wyważeniem i materiałami. Zamawiający nie dopuszcza naprawy opon za pomocą sznura; 5) wymiana opony z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę opony wraz z wyważeniem i materiałami; 6) wymiana koła bez wyważenia - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe bez wyważenia; 7) wymiana koła z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe z wyważeniem; 8) wyważenie koła – zespół czynności mających na celu równomierne rozmieszczenie masy na obręczy koła z materiałami wraz z demontażem i montażem koła (ryczałt). 9) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół do 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 10) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół powyżej 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 4. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: 1) kosmetyką pojazdu, 2) instalacją łączności i sprzętem audio-video, 3) czynnościami nie związanymi z naprawą pojazdu np.: wymiana pokrowców na fotele, wymiana dywaników, itp. 4) serwisem i naprawą układu klimatyzacji. 5. Wykaz marek i modeli pojazdów służbowych objętych usługą określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: KMP Zamość
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego - dla Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 (wykaz pojazdów) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zakres usługi obejmuje: 1) naprawy bieżące – tj. wymianę uszkodzonych części mechanicznych i elektrycznych w wyniku awarii lub innych zdarzeń, które wystąpiły w trakcie użytkowania pojazdu (nie dotyczy weryfikacji zakresu uszkodzeń oraz sporządzenia bezpłatnego kosztorysu o którym mowa w § 3 ust. 4); 2) diagnostyka komputerowa pojazdu – jednorazowe sprawdzenie stanu i prawidłowości działania elektronicznych układów pojazdów za pomocą urządzenia diagnostycznego, w szczególności poprzez odczyt, analizę kodów usterek oraz parametrów pracy wraz z ich ewentualnym usunięciem; 3) obsługa techniczna (ryczałt) - OT czynności wykonywane przy pojeździe po przebiegach lub czasookresie, zgodnie z zakresem określonym przez producenta, z uwzględnieniem wiedzy na temat dostępnych technologii, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, w tym: a) komputerowe badanie układów elektrycznych wraz z dokonaniem wszelkich ustawień wynikających z wykonywanego przeglądu, b) wymiana oleju wraz z filtrem oleju (bez kosztów oleju i filtra), c) sprawdzenie szczelności układu olejowego, d) sprawdzenie szczelności układu chłodzenia, e) sprawdzenie szczelności układu paliwowego, f) sprawdzenie szczelności układu dolotowego i wydechowego, g) sprawdzenie poprawności działania układu napędu osprzętu silnika (napinacz, rolki, pasek) h) umieszczenie stosownej informacji o obsłudze w pojeździe (informacja o wymianie oleju wraz z przebiegiem) oraz w książce serwisowej /przeglądów; 4) naprawa koła – zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej sprawności technicznej koła zgodnych z techniką naprawy wraz z wyważeniem i materiałami. Zamawiający nie dopuszcza naprawy opon za pomocą sznura; 5) wymiana opony z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę opony wraz z wyważeniem i materiałami; 6) wymiana koła bez wyważenia - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe bez wyważenia; 7) wymiana koła z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe z wyważeniem; 8) wyważenie koła – zespół czynności mających na celu równomierne rozmieszczenie masy na obręczy koła z materiałami wraz z demontażem i montażem koła (ryczałt). 9) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół do 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 10) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół powyżej 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 4. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: 1) kosmetyką pojazdu, 2) instalacją łączności i sprzętem audio-video, 3) czynnościami nie związanymi z naprawą pojazdu np.: wymiana pokrowców na fotele, wymiana dywaników, itp. 4) serwisem i naprawą układu klimatyzacji. 5. Wykaz marek i modeli pojazdów służbowych objętych usługą określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: KMP Chełm
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego - dla Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 (wykaz pojazdów) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zakres usługi obejmuje: 1) naprawy bieżące – tj. wymianę uszkodzonych części mechanicznych i elektrycznych w wyniku awarii lub innych zdarzeń, które wystąpiły w trakcie użytkowania pojazdu (nie dotyczy weryfikacji zakresu uszkodzeń oraz sporządzenia bezpłatnego kosztorysu o którym mowa w § 3 ust. 4); 2) diagnostyka komputerowa pojazdu – jednorazowe sprawdzenie stanu i prawidłowości działania elektronicznych układów pojazdów za pomocą urządzenia diagnostycznego, w szczególności poprzez odczyt, analizę kodów usterek oraz parametrów pracy wraz z ich ewentualnym usunięciem; 3) obsługa techniczna (ryczałt) - OT czynności wykonywane przy pojeździe po przebiegach lub czasookresie, zgodnie z zakresem określonym przez producenta, z uwzględnieniem wiedzy na temat dostępnych technologii, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, w tym: a) komputerowe badanie układów elektrycznych wraz z dokonaniem wszelkich ustawień wynikających z wykonywanego przeglądu, b) wymiana oleju wraz z filtrem oleju (bez kosztów oleju i filtra), c) sprawdzenie szczelności układu olejowego, d) sprawdzenie szczelności układu chłodzenia, e) sprawdzenie szczelności układu paliwowego, f) sprawdzenie szczelności układu dolotowego i wydechowego, g) sprawdzenie poprawności działania układu napędu osprzętu silnika (napinacz, rolki, pasek) h) umieszczenie stosownej informacji o obsłudze w pojeździe (informacja o wymianie oleju wraz z przebiegiem) oraz w książce serwisowej /przeglądów; 4) naprawa koła – zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej sprawności technicznej koła zgodnych z techniką naprawy wraz z wyważeniem i materiałami. Zamawiający nie dopuszcza naprawy opon za pomocą sznura; 5) wymiana opony z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę opony wraz z wyważeniem i materiałami; 6) wymiana koła bez wyważenia - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe bez wyważenia; 7) wymiana koła z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe z wyważeniem; 8) wyważenie koła – zespół czynności mających na celu równomierne rozmieszczenie masy na obręczy koła z materiałami wraz z demontażem i montażem koła (ryczałt). 9) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół do 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 10) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół powyżej 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 4. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: 1) kosmetyką pojazdu, 2) instalacją łączności i sprzętem audio-video, 3) czynnościami nie związanymi z naprawą pojazdu np.: wymiana pokrowców na fotele, wymiana dywaników, itp. 4) serwisem i naprawą układu klimatyzacji. 5. Wykaz marek i modeli pojazdów służbowych objętych usługą określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: KPP Kraśnik
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie napraw bieżących oraz obsług technicznych pojazdów służbowych dla jednostek Policji woj. lubelskiego - dla Komendy Powiatowa Policji w Kraśniku. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 (wykaz pojazdów) oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zakres usługi obejmuje: 1) naprawy bieżące – tj. wymianę uszkodzonych części mechanicznych i elektrycznych w wyniku awarii lub innych zdarzeń, które wystąpiły w trakcie użytkowania pojazdu (nie dotyczy weryfikacji zakresu uszkodzeń oraz sporządzenia bezpłatnego kosztorysu o którym mowa w § 3 ust. 4); 2) diagnostyka komputerowa pojazdu – jednorazowe sprawdzenie stanu i prawidłowości działania elektronicznych układów pojazdów za pomocą urządzenia diagnostycznego, w szczególności poprzez odczyt, analizę kodów usterek oraz parametrów pracy wraz z ich ewentualnym usunięciem; 3) obsługa techniczna (ryczałt) - OT czynności wykonywane przy pojeździe po przebiegach lub czasookresie, zgodnie z zakresem określonym przez producenta, z uwzględnieniem wiedzy na temat dostępnych technologii, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, w tym: a) komputerowe badanie układów elektrycznych wraz z dokonaniem wszelkich ustawień wynikających z wykonywanego przeglądu, b) wymiana oleju wraz z filtrem oleju (bez kosztów oleju i filtra), c) sprawdzenie szczelności układu olejowego, d) sprawdzenie szczelności układu chłodzenia, e) sprawdzenie szczelności układu paliwowego, f) sprawdzenie szczelności układu dolotowego i wydechowego, g) sprawdzenie poprawności działania układu napędu osprzętu silnika (napinacz, rolki, pasek) h) umieszczenie stosownej informacji o obsłudze w pojeździe (informacja o wymianie oleju wraz z przebiegiem) oraz w książce serwisowej /przeglądów; 4) naprawa koła – zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej sprawności technicznej koła zgodnych z techniką naprawy wraz z wyważeniem i materiałami. Zamawiający nie dopuszcza naprawy opon za pomocą sznura; 5) wymiana opony z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę opony wraz z wyważeniem i materiałami; 6) wymiana koła bez wyważenia - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe bez wyważenia; 7) wymiana koła z wyważeniem - zespół czynności mających na celu wymianę koła w pojeździe z wyważeniem; 8) wyważenie koła – zespół czynności mających na celu równomierne rozmieszczenie masy na obręczy koła z materiałami wraz z demontażem i montażem koła (ryczałt). 9) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół do 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 10) sezonowa (1 wymiana) kpl. kół powyżej 17” - zespół czynności mających na celu sezonową wymianę kół w pojeździe z wyważeniem; 4. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: 1) kosmetyką pojazdu, 2) instalacją łączności i sprzętem audio-video, 3) czynnościami nie związanymi z naprawą pojazdu np.: wymiana pokrowców na fotele, wymiana dywaników, itp. 4) serwisem i naprawą układu klimatyzacji. 5. Wykaz marek i modeli pojazdów służbowych objętych usługą określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 9