See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych, w podziale na zadania
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych, w podziale na 10 zadań: 1) Zadanie 1 – Laptopy i komputery biurowe, 2) Zadanie 2 – Akcesoria komputerowe, 3) Zadanie 3 – Tablet, 4) Zadanie 4 – Laptopy z zasilaczem i stacje dokujące, 5) Zadanie 5 – Komputer stacjonarny obliczeniowy, 6) Zadanie 6 – Serwer GPU, 7) Zadanie 7 – Macierze dyskowe, 8) Zadanie 8 – Serwery wirtualizacji, 9) Zadanie 9 – Macierz wirtualizacji, 10) Zadanie 10 – Backup taśmowy LTO. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 3. Oferowane urządzenia muszą posiadać fabryczne, trwałe naniesienie przez producenta znaku CE. Muszą pochodzić z legalnego źródła oraz być dostarczone przez autoryzowany kanał sprzedaży producenta na terenie Unii Europejskiej, a korzystanie przez Zamawiającego z dostarczonego produktu nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 4. Przedmiot zamówienia nie może naruszać bezpieczeństwa publicznego lub istotnego interesu bezpieczeństwa państwa, mając na względzie m.in. fakt, że Zamawiający zgodnie z art. 4 pkt. 1) Ustawa z dnia 5 lipca 2018 r. o Krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 20), należy do Krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, którego celem jest zgodnie z art. 3 Ustawy, zapewnienie cyberbezpieczeństwa na poziomie krajowym, w tym zapewnienie niezakłóconego świadczenia usług kluczowych i usług cyfrowych, przez osiągnięcie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa systemów informacyjnych służących do świadczenia tych usług oraz zapewnienie obsługi incydentów. Tym samym, Oprogramowanie musi być zgodne z celem Krajowego systemu cyberbezpieczeństwa i przepisami Ustawy oraz nie zagrażać cyberbezpieczeństwu, bezpieczeństwu publicznemu lub istotnemu interesowi bezpieczeństwa państwa. 5. Informacje dotyczące zadań od 6 do 10: Dostarczone urządzenia oraz jego komponenty składowe muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, wyprodukowane nie wcześniej niż 8 miesięcy przed datą dostarczenia oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Oferowane komponenty muszą być kompatybilne i znajdować się na liście kompatybilności producenta. Sprzęt nie może znajdować się na listach „end-od-sale”, „end-od-support” Producenta co najmniej na dzień złożenia oferty. 6. Ograniczenie udziału dostaw i usług pochodzących z państw trzecich: 1) Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 16b ust. 2 ustawy Pzp, w niniejszym postępowaniu nie dopuszcza ofert z udziałem dostaw pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych zawartych przez Unię Europejską w zakresie zamówień publicznych, o których mowa w art. 16a ustawy Pzp, 2) Ograniczenie, o którym mowa powyżej, ma zastosowanie do wszystkich Wykonawców, niezależnie od ich siedziby lub miejsca zamieszkania, w przypadku, gdy oferta obejmuje dostawy pochodzące z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych UE w zakresie zamówień publicznych, 3) Wykonawca jest zobowiązany złożyć w treści Formularza ofertowego oświadczenie o pochodzeniu oferowanych dostaw, 4) Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania od Wykonawcy dodatkowych wyjaśnień lub dokumentów potwierdzających kraj pochodzenia oferowanych dostaw, 5) Oferta obejmująca dostawy pochodzące z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych UE w zakresie zamówień publicznych zostanie uznana za niezgodną z warunkami zamówienia i odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 48820000-2 – Serwery 30213100-6 Komputery przenośne 30213300-8 Komputer biurkowy 30213200-7 Komputer tablet 30237200-1 Akcesoria komputerowe 48800000-6 Systemy i serwery informacyjne 30233141-1 – Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID) 30233000-1 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
Wewnętrzny identyfikator: PN/37/FZP/FI/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48800000 Systemy i serwery informacyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30213100 Komputery przenośne, 30213300 Komputer biurkowy, 30213200 Komputer tablet, 30237200 Akcesoria komputerowe, 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Laptopy i komputery biurowe
Opis: Laptop biurowy 14” - 24 sztuki Komputer biurowy - 6 sztuk Laptop 14” - 1 sztuka Laptop biurowy 16” - 3 sztuki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1
Główna klasyfikacja (cpv): 30213100 Komputery przenośne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2 – Akcesoria komputerowe
Opis: Monitor 27” - 11 szt. Mysz bezprzewodowa - 13 szt. Klawiatura z myszą bezprzewodową - 5 szt. Mysz ergonomiczna - 4 szt. Plecak do laptopa - 2 szt. Słuchawki internetowe z mikrofonem - 4 szt. Przewód HDMI - 1 szt. Accesspointy - 2 szt. Myszka podwyższona - 3 szt. Dysk przenośny - 3 szt. Słuchawki Bluetooth - 2 szt. Przewód LAN - 20 szt. Dyski 2,5” - 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 2
Główna klasyfikacja (cpv): 30237200 Akcesoria komputerowe
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie 3 – Tablet
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 3
Główna klasyfikacja (cpv): 30237450 Tablety graficzne
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie 4 – Laptopy z zasilaczem i stacje dokujące
Opis: Laptop z zasilaczem - 6 szt. Stacja dokująca USB C - 16 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie 5 – Komputer stacjonarny obliczeniowy
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 5
Główna klasyfikacja (cpv): 30213300 Komputer biurkowy
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie 6 – Serwer GPU
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 6
Główna klasyfikacja (cpv): 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie 7 – Macierze dyskowe
Opis: Macierz Dyskowa 4 - 1 szt. Macierz Dyskowa - 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie 8 – Serwery wirtualizacji
Opis: Serwery wirtualizacji - 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie 9 – Macierz wirtualizacji
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie 10 – Backup taśmowy LTO
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 10
Główna klasyfikacja (cpv): 30233160 Jednostki pamięci taśmowej