672131-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Odczynniki laboratoryjne – DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO SYSTEMU NGS
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO SYSTEMU NGS
Opis: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO SYSTEMU NGS, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: ZP/102/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1