2. Procedura
Procedura
Tytuł: Część I - „Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. na 2027 rok” Część II „ Dostawa energii elektrycznej do obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. na 2027 rok”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej oraz zapewnienie świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów (punktów poboru) Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
Wewnętrzny identyfikator: 13/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 09000000 Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część I - „Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. na 2027 rok”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej oraz zapewnienie świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów (punktów poboru) Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. podłączonych do OSD PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów.
Wewnętrzny identyfikator: Część I - „Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. na 2027 rok”
Ilość: 1 984,18 sztuki
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część II - „Dostawa energii elektrycznej do obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. na 2027 rok”
Opis: Przedmiotem zamówienia dla części II jest dostawa energii elektrycznej do obiektów (punktów poboru) Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. podłączonych do OSD PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów.
Wewnętrzny identyfikator: Część II - „Dostawa energii elektrycznej do obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. na 2027 rok"
Ilość: 352,94 sztuki