2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa i wdrożenie systemu MDM do zarządzania urządzeniami mobilnymi
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i wdrożenie systemu MDM do zarządzania urządzeniami mobilnymi, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: PN-20/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48810000 Systemy informacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu MDM do zarządzania urządzeniami mobilnymi, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 1 do SWZ.