672425-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała – Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych
Opis: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz cenowo techniczny: Sukcesywne dostawy na okres 36 m-cy odczynników koagulologicznych, kalibratorów, kontroli, akcesoriów i materiałów zużywalnych do wykonania badań układu krzepnięcia oraz dzierżawa na okres 36 m-cy dwóch analizatorów umożliwiających wykonanie badań układu krzepnięcia.
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.45.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne, 33696300 Odczynniki chemiczne, 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis: Sukcesywne dostawy na okres 36 m-cy odczynników koagulologicznych, kalibratorów, kontroli, akcesoriów i materiałów zużywalnych do wykonania badań układu krzepnięcia oraz dzierżawa na okres 36 m-cy dwóch analizatorów umożliwiających wykonanie badań układu krzepnięcia.
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.45.1.2026