See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Dzierżawa aparatów do diagnostyki immunohistochemicznej oraz histochemicznej wraz z dostawą przeciwciał do systemu dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa aparatów do diagnostyki immunohistochemicznej wraz z dostawą przeciwciał do systemu dla Copernicus PL Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia składa się z 3 części: 1) Część nr 1 - Dzierżawa 1 szt aparatu do diagnostyki immunohistochemicznej wraz z zaklejarką i z dostawą przeciwciał do systemu, 2) Część nr 2 - Dzierżawa 1 szt aparatu do specjalnych barwień histochemicznych z dostawą odczynników do urządzenia, 3) Część nr 3 - Dzierżawa 2 szt aparatu do diagnostyki immunohistochemicznej wraz z zaklejarką z dostawą przeciwciał do systemu. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Zał. nr 1A do SWZ – Formularz cenowy, 2) Zał. nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, 3) Zał. nr 3 do SWZ – Projekt umowy na dostawę jednorazową. Załącznik nr 1A i 1B do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku 1B do SWZ- OPZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których wskazane są znaki towarowe, parametry, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz gdy opisano przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych, systemów referencji, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.77.C.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38434560 Analizatory chemiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 - „Dzierżawa aparatów do diagnostyki immunohistochemicznej oraz histochemicznej wraz z dostawą przeciwciał do systemu dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Część 1 - Dzierżawa 1 szt aparatu do diagnostyki immunohistochemicznej wraz z zaklejarką i z dostawą przeciwciał do systemu. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Zał. nr 1A do SWZ – Formularz cenowy, 2) Zał. nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, 3) Zał. nr 3 do SWZ – Projekt umowy na dostawę jednorazową. Załącznik nr 1A i 1B do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku 1B do SWZ- OPZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których wskazane są znaki towarowe, parametry, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz gdy opisano przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych, systemów referencji, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 - „Dzierżawa aparatów do diagnostyki immunohistochemicznej oraz histochemicznej wraz z dostawą przeciwciał do systemu dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Część 2 - Dzierżawa 1 szt aparatu do specjalnych barwień histochemicznych z dostawą odczynników do urządzenia. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Zał. nr 1A do SWZ – Formularz cenowy, 2) Zał. nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, 3) Zał. nr 3 do SWZ – Projekt umowy na dostawę jednorazową. Załącznik nr 1A i 1B do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku 1B do SWZ- OPZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których wskazane są znaki towarowe, parametry, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz gdy opisano przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych, systemów referencji, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 - „Dzierżawa aparatów do diagnostyki immunohistochemicznej oraz histochemicznej wraz z dostawą przeciwciał do systemu dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Część 3 - Dzierżawa 2 szt aparatu do diagnostyki immunohistochemicznej wraz z zaklejarką z dostawą przeciwciał do systemu 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Zał. nr 1A do SWZ – Formularz cenowy, 2) Zał. nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, 3) Zał. nr 3 do SWZ – Projekt umowy na dostawę jednorazową. Załącznik nr 1A i 1B do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku 1B do SWZ- OPZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których wskazane są znaki towarowe, parametry, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz gdy opisano przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych, systemów referencji, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Wewnętrzny identyfikator: Część 3