See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawy sukcesywne produktów leczniczych stosowanych w ramach Szpitalnych Programów Lekowych oraz Chemioterapii na okres 24 miesięcy
Opis: Dostawy sukcesywne produktów leczniczych stosowanych w ramach Szpitalnych Programów Lekowych oraz Chemioterapii na okres 24 miesięcy - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 104/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33652000 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1. Ocrelizumabum
Opis: Ocrelizumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Opis opcji: 1. Zamawiający w trakcie realizacji umowy przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, polegającego na zwiększeniu ilości asortymentu wskazanego w Załączniku nr 1 do umowy o maksymalnie 50% pierwotnie zapotrzebowanych ilości lub poprzez wydłużenie terminu realizacji umowy o maksymalnie 12 miesięcy. 2. Zamawiający przewiduje możliwość do skorzystania z prawa opcji w przypadku zaistnienia jednej z poniższych okoliczności: a) zwiększenie wykorzystania ilościowego asortymentu objętego Załącznikiem nr 1 do umowy przed upływem terminu zakończenia umowy, b) przedłużenie kończącego się terminu obowiązywania umowy przy jednoczesnym niewykorzystaniu asortymentu, c) zwiększenie i przedłużenie przy jednoczesnym wykorzystaniu ilościowym asortymentu wraz z kończącym się terminem obowiązywania umowy. 3. Prawo opcji oznacza, że asortyment objęty prawem opcji zostanie zakupiony w zależności od potrzeb i posiadanych środków przez Zamawiającego zgodnie z następującymi zasadami: a) dostawy na podstawie skorzystania z prawa opcji realizowane będą na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, również w zakresie terminów określonych w § 2 ust. 2 oraz konsekwencji ich niedotrzymania, b) ceny jednostkowe netto/brutto określa Załącznik nr 1 do niniejszej umowy. 4. Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć przedmiot umowy objęty opcją po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego o realizacji prawa opcji ze wskazaniem zakresu tej opcji. 5. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. Zamawiający uprawniony jest do złożenia zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania wartości wskazanej w §1 ust. 3 w okresie obowiązywania umowy. 6. Zawiadomienie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający przekaże Wykonawcy w terminie nie krótszym niż 15 dni przed rozpoczęciem realizacji zakresu objętego prawem opcji. 7. Realizowanie prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego z tego tytułu, w tym o zapłatę odszkodowania. 8. Realizacja prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2. Ozanimodum
Opis: Ozanimodum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3. Siponimodum
Opis: Siponimodum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4. Nusinersenum
Opis: Nusinersenum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: 5. Efgartigimod alfa
Opis: Efgartigimod alfa - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 6. Ublituximabum
Opis: Ublituximabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 7. Ravulizumabum
Opis: Ravulizumabum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: 8. Baricitinibum
Opis: Baricitinibum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: 9. Etanerceptum
Opis: Etanerceptum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: 10. Upadacitinibum
Opis: Upadacitinibum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: 11. Ixekizumabum
Opis: Ixekizumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: 12. Bimekizumabum
Opis: Bimekizumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: 13. Dupilumabum
Opis: Dupilumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: 14. Tezepelumabum
Opis: Tezepelumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: 15. Obinutuzumabum
Opis: Obinutuzumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: 16. Venetoclaxum
Opis: Venetoclaxum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: 17. Ibrutinibum
Opis: Ibrutinibum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: 18. Afliberceptum
Opis: Afliberceptum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: 19. Farycymab
Opis: Farycymab - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: 20. Romosozumabum
Opis: Romosozumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: 21. Mavacamtenum
Opis: Mavacamtenum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: 22. Anagrelidum
Opis: Anagrelidum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: 23. Bendamustini hydrochloridum
Opis: Bendamustini hydrochloridum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: 24. Bortezomibum
Opis: Bortezomibum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: 25. Carboplatinum
Opis: Carboplatinum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: 26. Cladribinum
Opis: Cladribinum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: 27. Cisplatinum
Opis: Cisplatinum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: 28. Ropeginterferonum alfa-2b
Opis: Ropeginterferonum alfa-2b - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: 29. Denosumabum
Opis: Denosumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: 30. Doxorubicini hydrochloridum
Opis: Doxorubicini hydrochloridum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: 31. Gemcitabinum
Opis: Gemcitabinum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: 32. Pegfilgrastimum
Opis: Pegfilgrastimum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: 33. Topotecanum
Opis: Topotecanum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: 34. Vincristini sulfas
Opis: Vincristini sulfas- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: 35. Rasburicasum
Opis: Rasburicasum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: 36. Darbepoetinum alfa
Opis: Darbepoetinum alfa - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 36