2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych na terenie Gminy Goleszów w roku 2027
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. w zakresie: 1. odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych, położonych na obszarze gminy Goleszów; 2. odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstających na terenie domków letniskowych oraz nieruchomości rekreacyjno-wypoczynkowych, położonych na obszarze gminy Goleszów; 3. transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z prowadzonego przez Zamawiającego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK); 4. likwidacji dzikich wysypisk; 5. udostępnianiu odpowiednich kontenerów na czas trwania organizowanych przez Zamawiającego akcji ekologicznych typu „sprzątanie świata” oraz odbiorze odpadów z miejsc prowadzenia tych akcji.
Wewnętrzny identyfikator: IK.271.41.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90514000 Usługi recyklingu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych na terenie Gminy Goleszów w roku 2027”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. w zakresie: 1. odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych, położonych na obszarze gminy Goleszów; 2. odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstających na terenie domków letniskowych oraz nieruchomości rekreacyjno-wypoczynkowych, położonych na obszarze gminy Goleszów; 3. transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z prowadzonego przez Zamawiającego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK); 4. likwidacji dzikich wysypisk; 5. udostępnianiu odpowiednich kontenerów na czas trwania organizowanych przez Zamawiającego akcji ekologicznych typu „sprzątanie świata” oraz odbiorze odpadów z miejsc prowadzenia tych akcji.Zamawiający informuje, iż szacunkowa minimalna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w okresie realizacji niniejszego zamówienia wynosi 5 000 Mg. Zamawiającemu przysługuje możliwość skorzystania z prawa opcji, rozszerzającego zakres zamówienia do wartości maksymalnej, tj. 7 000 Mg zebranych i zagospodarowanych odpadów objętych zamówieniem. Skorzystanie ze zwiększenia zamówienia uzależnione będzie od bieżących potrzeb i jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może lecz nie musi skorzystać.
Główna klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający informuje, iż szacunkowa minimalna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w okresie realizacji niniejszego zamówienia wynosi 5 000 Mg. Zamawiającemu przysługuje możliwość skorzystania z prawa opcji, rozszerzającego zakres zamówienia do wartości maksymalnej, tj. 7 000 Mg zebranych i zagospodarowanych odpadów objętych zamówieniem. Skorzystanie ze zwiększenia zamówienia uzależnione będzie od bieżących potrzeb i jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może lecz nie musi skorzystać.