672838-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Materiały reklamowe – Dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części Część 1 1.1 Saszetka rowerowa na telefon; 1.2 Saszetka nerka; 1.3 Saszetka do biegania; Część 2 2.1 Bandana z mikrofibry; 2.2 Koc piknikowy; 2.3 Plecak sportowy; Część 3 3.1 Zestaw do gry; 3.2 Narzędzie wielofunkcyjne; Część 4 4.1 Klaskacz kibica; 4.2 Odblaskowa opaska na rękę; Część 5 5.1 Bidon składany; 5.2 Zestaw narzędzi do naprawy roweru; 5.3 Hub USB; Część 6 Długopis personalizowany zamykany z nasadką; Ofertę można składać na wszystkie, jedną lub kilka dowolnie wybranych części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku do SWZ – projekt umowy. Przedmiot zamówienia został opisany za pomocą następujących kodów CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
Wewnętrzny identyfikator: OPPIV.272.70.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 22462000 Materiały reklamowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 - Dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim. Część 1 1.1 Saszetka rowerowa na telefon; 1.2 Saszetka nerka; 1.3 Saszetka do biegania; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku do SWZ – projekt umowy. Przedmiot zamówienia został opisany za pomocą następujących kodów CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
Wewnętrzny identyfikator: OPPIV.272.70.2026 - Część 1
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 2 - Dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim Część 2 2.1 Bandana z mikrofibry; 2.2 Koc piknikowy; 2.3 Plecak sportowy;
Wewnętrzny identyfikator: OPPIV.272.70.2026 - Część 2
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 3 - Dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim Część 3 3.1 Zestaw do gry; 3.2 Narzędzie wielofunkcyjne;
Wewnętrzny identyfikator: OPPIV.272.70.2026 - Część 3
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 4 - Dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim Część 4 4.1 Klaskacz kibica; 4.2 Odblaskowa opaska na rękę;
Wewnętrzny identyfikator: OPPIV.272.70.2026 - Część 4
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 5 - Dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim Część 5 5.1 Bidon składany; 5.2 Zestaw narzędzi do naprawy roweru; 5.3 Hub USB;
Wewnętrzny identyfikator: OPPIV.272.70.2026 - Część 5
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 6 - Dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów popularyzujących informacje turystyczne o województwie łódzkim Część 6 Długopis personalizowany zamykany z nasadką;
Wewnętrzny identyfikator: OPPIV.272.70.2026 - Część 6