672890-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Chocianów na zadanie odbudowy wałów oraz zastawek na dwóch zbiornikach wodnych zlokalizowanych w oddziałach 392 h oraz 403 h w Leśnictwie Krzyżowa – II postępowanie.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych związanych z realizacją zadania pn. „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Chocianów na zadanie odbudowy wałów oraz zastawek na dwóch zbiornikach wodnych zlokalizowanych w oddziałach 392 h oraz 403 h w Leśnictwie Krzyżowa – II postępowanie” w ramach Projektu „Lasy dla mokradeł – ochrona siedlisk hydrogenicznych na obszarach cennych przyrodniczo” (GMOK).
Wewnętrzny identyfikator: ZG.081.5.2024
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71322000 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0005
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych związanych z realizacją zadania pn. „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Chocianów na zadanie odbudowy wałów oraz zastawek na dwóch zbiornikach wodnych zlokalizowanych w oddziałach 392 h oraz 403 h w Leśnictwie Krzyżowa – II postępowanie” w ramach Projektu „Lasy dla mokradeł – ochrona siedlisk hydrogenicznych na obszarach cennych przyrodniczo” (GMOK).
Wewnętrzny identyfikator: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Chocianów na zadanie odbudowy wałów oraz zastawek na dwóch zbiornikach wodnych zlokalizowanych w oddziałach 392 h oraz 403 h w Leśnictwie Krzyżowa – II postępowanie.