2. Procedura
Procedura
Tytuł: Transformacja cyfrowa w Gminie Bieruń – modernizacja systemu monitoringu miejskiego
Opis: II. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów, zaprojektowanie, wykonanie robót związanych z modernizacją istniejących punktów kamerowych, budową nowych punktów kamerowych oraz budową nowych punktów kamerowych umożliwiających identyfikację pojazdów przy wjazdach i wyjazdach (punktach granicznych) na teren Gminy Bieruń oraz wdrożenie systemu, przeszkolenie operatorów i administratorów. 2. Zakres zamówienia oraz jego opis znajduje się w SWZ oraz w załącznikach do SWZ tj.: szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), formularzu ofertowym, projektowanych postanowieniach umowy. 3. Stosownie do treści art. 95 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający informuje, że stawia wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegające na wykonaniu pracy w sposób określony art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1320 z późn. zm.). Szczegóły dotyczące w/w wymagania, sposób weryfikacji zatrudnienia oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli, zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik do SWZ. 4. Zamówienie jest objęte wsparciem finansowym: Projekt jest współfinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Europejskie Fundusze Rozwoju Regionalnego): - Priorytet: FESL.01 „Fundusze Europejskie na Inteligentny Rozwój” - Działanie FESL.01.04 „Cyfryzacja administracji publicznej“ - projekt nr FESL.01.04-IZ.01-0BHH/24 pn. „Transformacja cyfrowa w Gminie Bieruń”. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych w ramach przedmiotowego zamówienia – uzasadnienie braku podziału zawiera załącznik do SWZ. 7. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 8. Zamawiający nie określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 96 ustawy. 9. Zamawiający nie przewiduje zastrzeżenia możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy. 10. Zamawiający informuje, że nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy . 11. Zamawiający nie przewiduje organizowania dla Wykonawców wizji lokalnej oraz nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 12. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym a przyszłymi Wykonawcami zamówienia odbywać się będą w złotych polskich. Zamawiający nie przewiduje rozliczeń w walutach obcych. 13. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 15. Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów. 16. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. 17. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 18. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 19. Kod CPV dotyczący przedmiotu zmówienia: główny przedmiot: 32323500-8 Urządzenia do nadzoru wideo kody pomocnicze: 32420000-3 Urządzenia sieciowe 45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę 45231000-5 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych 45231400-9 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych 45231600-1 Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych 45311000-0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych 48800000-6 Systemy i serwery informacyjne 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 71321000-4 Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych 71355000-1 Usługi pomiarowe 72268000-1 Usługi dostawy oprogramowania
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.34.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Roboty budowlane, Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 32323500 Urządzenia do nadzoru wideo
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45231000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych, 45231400 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych, 45231600 Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 48800000 Systemy i serwery informacyjne, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71321000 Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych, 71355000 Usługi pomiarowe, 72268000 Usługi dostawy oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowy charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45231400 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 48800000 Systemy i serwery informacyjne, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71321000 Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych, 71355000 Usługi pomiarowe, 72268000 Usługi dostawy oprogramowania, 45231000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych, 45231600 Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych