See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawy środków dezynfekcyjnych - wg. 5 części
Opis: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Sz.S.POO.SZP.3810.63.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: środki dezynfekcyjne - cz.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: środki dezynfekcyjne - cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: środki dezynfekcyjne - cz.3
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: środki dezynfekcyjne - cz.4
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: środki dezynfekcyjne - cz.5
Wewnętrzny identyfikator: Część 5