2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup i montaż dwóch transformatorów 110/15 kV o mocy docelowej 40 MVA dla stacji 110/15 kV Tomaszów 1
Opis: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i montaż dwóch transformatorów 110/15 kV o mocy docelowej 40 MVA dla stacji 110/15 kV Tomaszów 1
Wewnętrzny identyfikator: POST/DYS/OLD/GZ/02991/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2026 r. poz. 793), dalej "Ustawa PZP" – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 Ustawy PZP. Szczegółowe aspekty procedury zostały zawarte w SWZ dostępnej pod adresem: https:// swpp2.gkpge.pl. Pod tym adresem będą udostępniane SWZ, zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31170000 Transformatory
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001