Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66113000 Usługi udzielania kredytu
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Pilski (PL411)
Kraj: Polska