673070-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Produkty farmaceutyczne – „Dostawa produktów leczniczych stosowanych w programie lekowym leczenia chorób neurologicznych przetoczeniami immunoglobulin dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o.”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Dostawa produktów leczniczych stosowanych w programie lekowym leczenia chorób neurologicznych przetoczeniami immunoglobulin dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o.”
Opis: Zamówienie składa się z 4 (czterech) pakietów/części, Wykonawca składa ofertę na dowolną ilość części, dopuszcza się jedynie formularz - Załącznik nr 1.1. wypełniony na wszystkie pakiety/części lub na wybrany pakiet/część
Wewnętrzny identyfikator: ZP/16/PN/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: PAKIET/CZĘŚĆ NR 1
Opis: IMMUNOGLOBULINA 10%
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET NR 1
Ilość: 2 500 gramy
Opcje:
Opis opcji: W przypadku niewyczerpania w całości środków wynikających z zawartej Umowy (przyszłej), w okresie 12 miesięcy obowiązywania umowy Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji polegające na wydłużeniu terminu wykonywania umowy o dodatkowe 6 miesięcy.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: PAKIET/CZĘŚĆ NR 2
Opis: PREPARAT IMMUNOGLOBULINY 10%
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET NR 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: PAKIET/CZĘŚĆ NR 3
Opis: IMMUNOGLOBULINY 5%
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET NR 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: PAKIET/CZĘŚĆ NR 4
Opis: IMMUNOGLOBULINY 20%
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET NR 4
Ilość: 1 000 gramy