Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38945000 Liczniki promieniowania gamma
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38941000 Liczniki promieniowania alfa, 38943000 Liczniki promieniowania beta
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: Raciborska 39 Raciborska 39 Raciborska 39
Miejscowość: Katowice
Kod pocztowy: 40-074