Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: Rogowo 51
Miejscowość: Rogowo
Kod pocztowy: 87-515
Podpodział krajowy (NUTS): Grudziądzki (PL616)