673166-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Pozaustrojowe układy krążeniowe – ZP/CZD/114/26 Dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenie płuco-serce) z wyposażeniem.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: ZP/CZD/114/26 Dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenie płuco-serce) z wyposażeniem.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający wymaga aby oferowany przedmiot zamówienia był dopuszczony do obrotu i używania, zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych. Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie przedmiotowych środków dowodowych: - wymaganych w Rozdziale XV. pkt 1.4. swz. Powody niedokonania podziału na części: Nie ma możliwości podziału zamówienia na mniejsze części. Specyfika przedmiotu zamówienia stanowi nierozłączną - jest to kompleksowa dostawa i montaż przedmiotu zamówienia tj. aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenie płuco-serce) z wyposażeniem w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.
Wewnętrzny identyfikator: ZP/CZD/114/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33186000 Pozaustrojowe układy krążeniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenie płuco-serce) z wyposażeniem
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający wymaga aby oferowany przedmiot zamówienia był dopuszczony do obrotu i używania, zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenie płuco-serce) z wyposażeniem