673297-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Odczynniki i środki kontrastowe – PRZETARG NIEOGRANICZONY PN/19DzOL/09/2026 DOSTAWY ODCZYNNIKÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA RÓWNOWAGI KWASOWO–ZASADOWEJ I JONÓW
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: PRZETARG NIEOGRANICZONY PN/19DzOL/09/2026 DOSTAWY ODCZYNNIKÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA RÓWNOWAGI KWASOWO–ZASADOWEJ I JONÓW
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora równowagi kwasowo-zasadowej i jonów zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1).
Wewnętrzny identyfikator: PN/19DzOL/09/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38434000 Analizatory
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1
Opis: DOSTAWY ODCZYNNIKÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA RÓWNOWAGI KWASOWO–ZASADOWEJ I JONÓW
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1