2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa wraz z montażem i dostosowaniem transportowalnych modułów kontenerowych w ramach PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025-2026’’
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i dostosowaniem transportowalnych modułów kontenerowych w ramach PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025-2026’’ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1.1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 1/ZP/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44211100 Budynki modułowe i przenośne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 45000000 Roboty budowlane, 45311200 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych, 45315300 Instalacje zasilania elektrycznego, 45223810 Konstrukcje gotowe, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45111300 Roboty rozbiórkowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dostawa wraz z montażem i dostosowaniem transportowalnych modułów kontenerowych w ramach PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025-2026
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i dostosowaniem transportowalnych modułów kontenerowych w ramach PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025-2026’’ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1.1 do SWZ.