2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP w Dzikowcu Kłodzkim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku do SWZ.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001