See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa sprzętu i asortymentu medycznego zużywalnego do urządzeń medycznych wraz ze specjalistycznym sprzętem chirurgicznym oraz wyrobami do dializy nerkowej
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i asortymentu medycznego zużywalnego do urządzeń medycznych wraz ze specjalistycznym sprzętem chirurgicznym oraz wyrobami do dializy nerkowej 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: Główny kod CPV: 33181520-3 - Wyroby do dializy nerkowej 33162000-3 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 106 niepodzielnych części, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ. 4. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2, 2a, 2b do SWZ. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, pkt 8.
Wewnętrzny identyfikator: NLZ.2026.271.77
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33181520 Wyroby do dializy nerkowej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami do hemodializy oraz systemu centralnej dystrybucji koncentratu firmy Fresenius
Opis: Część 1 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami do hemodializy oraz systemu centralnej dystrybucji koncentratu firmy Fresenius
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami BeneHeart D3 firmy Mindray cz.1 - WIELORAZOWY
Opis: Część 2 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami BeneHeart D3 firmy Mindray cz.1 - WIELORAZOWY
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami BeneHeart D3 firmy Mindray cz.2 - WIELORAZOWY
Opis: Część 3 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami BeneHeart D3 firmy Mindray cz.2 - WIELORAZOWY
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami firmy Mindray
Opis: Część 4 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami firmy Mindray
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5 -Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami firmy Dräger (Infinity Delta; Infinity M540) cz.1 - WIELORAZOWY
Opis: Część 5 -Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami firmy Dräger (Infinity Delta; Infinity M540) cz.1 - WIELORAZOWY
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami firmy Dräger (Infinity Delta; Infinity M540) cz.2 - WIELORAZOWY
Opis: Część 6 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami firmy Dräger (Infinity Delta; Infinity M540) cz.2 - WIELORAZOWY
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami firmy Dräger (Infinity Delta; Infinity M540) cz.3 - WIELORAZOWY
Opis: Część 7 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami firmy Dräger (Infinity Delta; Infinity M540) cz.3 - WIELORAZOWY
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami firmy Dräger (Infinity Delta; Infinity M540) cz.4 - WIELORAZOWY
Opis: Część 8 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami firmy Dräger (Infinity Delta; Infinity M540) cz.4 - WIELORAZOWY
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami (Oxylog; Evita; Babylog) orazi aparatami do znieczuleń (Primus IE; Zeus IE; Fabius MRI) firmy Dräger cz.1 - WIELORAZOWY
Opis: Część 9 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami (Oxylog; Evita; Babylog) orazi aparatami do znieczuleń (Primus IE; Zeus IE; Fabius MRI) firmy Dräger cz.1 - WIELORAZOWY
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami (Oxylog; Evita; Babylog) orazi aparatami do znieczuleń (Primus IE; Zeus IE; Fabius MRI) firmy Dräger cz.2 - WIELORAZOWY
Opis: Część 10 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami (Oxylog; Evita; Babylog) orazi aparatami do znieczuleń (Primus IE; Zeus IE; Fabius MRI) firmy Dräger cz.2 - WIELORAZOWY
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego respiratorem neonatologicznym Evita V600 firmy Dräger cz.1
Opis: Część 11 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego respiratorem neonatologicznym Evita V600 firmy Dräger cz.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego respiratorem neonatologicznym Evita V600 firmy Dräger cz.2
Opis: Część 12 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego respiratorem neonatologicznym Evita V600 firmy Dräger cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część 13 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego monitorami z serii IntelliVue tj. MP60, MP20, MP30, MP5, X2 oraz Goldway G30; G40 firmy Philips cz.1
Opis: Część 13 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego monitorami z serii IntelliVue tj. MP60, MP20, MP30, MP5, X2 oraz Goldway G30; G40 firmy Philips cz.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 14 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego monitorami z serii IntelliVue tj. MP60, MP20, MP30, MP5, X2 oraz Goldway G30; G40 firmy Philips cz.2
Opis: Część 14 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego monitorami z serii IntelliVue tj. MP60, MP20, MP30, MP5, X2 oraz Goldway G30; G40 firmy Philips cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 15 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego monitorami z serii IntelliVue tj. MP60, MP20, MP30, MP5, X2 oraz Goldway G30; G40 firmy Philips cz.3
Opis: Część 15 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego monitorami z serii IntelliVue tj. MP60, MP20, MP30, MP5, X2 oraz Goldway G30; G40 firmy Philips cz.3
Wewnętrzny identyfikator: Część 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część 16 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego monitorami z serii IntelliVue tj. MP60, MP20, MP30, MP5, X2 oraz Goldway G30; G40 firmy Philips cz.4
Opis: Część 16 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego monitorami z serii IntelliVue tj. MP60, MP20, MP30, MP5, X2 oraz Goldway G30; G40 firmy Philips cz.4
Wewnętrzny identyfikator: Część 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część 17 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami: IntelliVue serii MX, MP, X oraz Efficia Cm firmy Philips cz.1
Opis: Część 17 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami: IntelliVue serii MX, MP, X oraz Efficia Cm firmy Philips cz.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część 18 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami: IntelliVue serii MX, MP, X oraz Efficia Cm firmy Philips cz.2
Opis: Część 18 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami: IntelliVue serii MX, MP, X oraz Efficia Cm firmy Philips cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część 19 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami: IntelliVue serii MX, MP, X oraz Efficia Cm firmy Philips cz.3
Opis: Część 19 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami: IntelliVue serii MX, MP, X oraz Efficia Cm firmy Philips cz.3
Wewnętrzny identyfikator: Część 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część 20 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami: IntelliVue serii MX, MP, X oraz Efficia Cm firmy Philips cz.4
Opis: Część 20 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami: IntelliVue serii MX, MP, X oraz Efficia Cm firmy Philips cz.4
Wewnętrzny identyfikator: Część 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część 21 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami EKG - PageWriter TC50 firmy Philips
Opis: Część 21 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami EKG - PageWriter TC50 firmy Philips
Wewnętrzny identyfikator: Część 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część 22 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami EKG - PageWriter 200 firmy Philips
Opis: Część 22 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami EKG - PageWriter 200 firmy Philips
Wewnętrzny identyfikator: Część 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część 23 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami: C80/C50/C86; STAR 8000 firmy Comen
Opis: Część 23 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami: C80/C50/C86; STAR 8000 firmy Comen
Wewnętrzny identyfikator: Część 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Część 24 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem do wysokoprzepływowej terapii tlenem NF5 firmy Comen
Opis: Część 24 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem do wysokoprzepływowej terapii tlenem NF5 firmy Comen
Wewnętrzny identyfikator: Część 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Część 25 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego przenośnymi aparatami EKG H12 firmy Comen
Opis: Część 25 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego przenośnymi aparatami EKG H12 firmy Comen
Wewnętrzny identyfikator: Część 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Część 26 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego oksymetrem regionalnym mózgowo-tkankowym Invos 7100 firmy Medtronic
Opis: Część 26 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego oksymetrem regionalnym mózgowo-tkankowym Invos 7100 firmy Medtronic
Wewnętrzny identyfikator: Część 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Część 27 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami Lifepak 12 oraz Lifepak 20 firmy Medtronic
Opis: Część 27 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami Lifepak 12 oraz Lifepak 20 firmy Medtronic
Wewnętrzny identyfikator: Część 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Część 28 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego stymulatoriami zewnętrznymi serca model 5348 firmy Medtronic
Opis: Część 28 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego stymulatoriami zewnętrznymi serca model 5348 firmy Medtronic
Wewnętrzny identyfikator: Część 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Część 29 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami i monitorami pacjenta Nellcor firmy Medtronic
Opis: Część 29 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami i monitorami pacjenta Nellcor firmy Medtronic
Wewnętrzny identyfikator: Część 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Część 30 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego oksymetrem mózgowym Invos 5100C firmy Medtronic
Opis: Część 30 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego oksymetrem mózgowym Invos 5100C firmy Medtronic
Wewnętrzny identyfikator: Część 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Część 31 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego inhalatorem Aerodyne Omega Vario firmy Medtronic
Opis: Część 31 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego inhalatorem Aerodyne Omega Vario firmy Medtronic
Wewnętrzny identyfikator: Część 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Część 32 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem do diatermi Valleylab firmy Medtronic
Opis: Część 32 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem do diatermi Valleylab firmy Medtronic
Wewnętrzny identyfikator: Część 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Część 33 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem HF do diatermi chirurgicznej: VIO 300 D firmy Erbe Elektromedizin cz.1
Opis: Część 33 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem HF do diatermi chirurgicznej: VIO 300 D firmy Erbe Elektromedizin cz.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Część 34 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem HF do diatermi chirurgicznej: VIO 300 D firmy Erbe Elektromedizin cz.2
Opis: Część 34 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem HF do diatermi chirurgicznej: VIO 300 D firmy Erbe Elektromedizin cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Część 35 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem HF do diatermi chirurgicznej: VIO 300 D firmy Erbe Elektromedizin cz.3
Opis: Część 35 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem HF do diatermi chirurgicznej: VIO 300 D firmy Erbe Elektromedizin cz.3
Wewnętrzny identyfikator: Część 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Część 36 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem do diatermii chirurgicznej wraz z przystawką ARC 250 firmy Bowa Medical
Opis: Część 36 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem do diatermii chirurgicznej wraz z przystawką ARC 250 firmy Bowa Medical
Wewnętrzny identyfikator: Część 36
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Część 37 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.1
Opis: Część 37 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Część 38 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.2
Opis: Część 38 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Część 39 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.3
Opis: Część 39 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.3
Wewnętrzny identyfikator: Część 39
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Część 40 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.4
Opis: Część 40 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.4
Wewnętrzny identyfikator: Część 40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Część 41 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.5
Opis: Część 41 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.5
Wewnętrzny identyfikator: Część 41
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Część 42 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.6
Opis: Część 42 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami z serii Carescape oraz innym sprzętem firmy GE Health Care (Datex) cz.6
Wewnętrzny identyfikator: Część 42
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: Część 43 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami M8; iM20 firmy Edan Instruments
Opis: Część 43 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kariomonitorami M8; iM20 firmy Edan Instruments
Wewnętrzny identyfikator: Część 43
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Część 44 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami Phoebus P511 firmy RMS
Opis: Część 44 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego kardiomonitorami Phoebus P511 firmy RMS
Wewnętrzny identyfikator: Część 44
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: Część 45 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami serii IP-1010 firmy Infunix Technology
Opis: Część 45 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami serii IP-1010 firmy Infunix Technology
Wewnętrzny identyfikator: Część 45
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Część 46 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami BCI 3303 firmy BCI International
Opis: Część 46 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami BCI 3303 firmy BCI International
Wewnętrzny identyfikator: Część 46
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Część 47 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami Oxypleth 520A firmy Novametrix
Opis: Część 47 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami Oxypleth 520A firmy Novametrix
Wewnętrzny identyfikator: Część 47
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Część 48 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami C30 firmy Medakus
Opis: Część 48 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami C30 firmy Medakus
Wewnętrzny identyfikator: Część 48
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: Część 49 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami Criticon serii OxyShuttle firmy GE Healthcare
Opis: Część 49 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami Criticon serii OxyShuttle firmy GE Healthcare
Wewnętrzny identyfikator: Część 49
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: Część 50 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami Accuro firmy Charmcare Co.
Opis: Część 50 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pulsoksymetrami Accuro firmy Charmcare Co.
Wewnętrzny identyfikator: Część 50
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: Część 51 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami R-Series; R-Series+ firmy ZOLL Medical cz.1
Opis: Część 51 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami R-Series; R-Series+ firmy ZOLL Medical cz.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 51
Część zamówienia: LOT-0052
Tytuł: Część 52 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami R-Series; R-Series+ firmy ZOLL Medical cz.2
Opis: Część 52 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami R-Series; R-Series+ firmy ZOLL Medical cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 52
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: Część 53 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami serii Cardio-Aid firmy Innomed Medical Zrt.
Opis: Część 53 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami serii Cardio-Aid firmy Innomed Medical Zrt.
Wewnętrzny identyfikator: Część 53
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: Część 54 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami Lifepack 12; 20 firmy Stryker (Physio Control) cz.1
Opis: Część 54 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami Lifepack 12; 20 firmy Stryker (Physio Control) cz.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 54
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: Część 55 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami Lifepack 12; 20 firmy Stryker (Physio Control) cz.2
Opis: Część 55 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami Lifepack 12; 20 firmy Stryker (Physio Control) cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 55
Część zamówienia: LOT-0056
Tytuł: Część 56 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami Efficia firmy Philips
Opis: Część 56 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami Efficia firmy Philips
Wewnętrzny identyfikator: Część 56
Część zamówienia: LOT-0057
Tytuł: Część 57 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego z respiratorami typu Stephan EVE IN firmy Fritz Stephan
Opis: Część 57 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego z respiratorami typu Stephan EVE IN firmy Fritz Stephan
Wewnętrzny identyfikator: Część 57
Część zamówienia: LOT-0058
Tytuł: Część 58 - Asortyment kompatybilny z posiadaną przez Zamawiającego wiertarką neurochirurgicznej Primado2/NSK prod. NSK Nakanishi
Opis: Część 58 - Asortyment kompatybilny z posiadaną przez Zamawiającego wiertarką neurochirurgicznej Primado2/NSK prod. NSK Nakanishi
Wewnętrzny identyfikator: Część 58
Część zamówienia: LOT-0059
Tytuł: Część 59 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem Sensis Vibe Hemo przy aparacie Artis Q firmy Siemens
Opis: Część 59 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem Sensis Vibe Hemo przy aparacie Artis Q firmy Siemens
Wewnętrzny identyfikator: Część 59
Część zamówienia: LOT-0060
Tytuł: Część 60 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego sprzętem (EKG; Bieżnia) firmy Aspel
Opis: Część 60 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego sprzętem (EKG; Bieżnia) firmy Aspel
Wewnętrzny identyfikator: Część 60
Część zamówienia: LOT-0061
Tytuł: Część 61 - Asortyment kompatybilny z posiadaną przez Zamawiającego bieżnią Case firmy GE Healthcare
Opis: Część 61 - Asortyment kompatybilny z posiadaną przez Zamawiającego bieżnią Case firmy GE Healthcare
Wewnętrzny identyfikator: Część 61
Część zamówienia: LOT-0062
Tytuł: Część 62 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego laserem Dornier Thulio firmy Dornier MedTech
Opis: Część 62 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego laserem Dornier Thulio firmy Dornier MedTech
Wewnętrzny identyfikator: Część 62
Część zamówienia: LOT-0063
Tytuł: Część 63 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego sprzętem do endoskopii zabiegowej firmy Olympus
Opis: Część 63 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego sprzętem do endoskopii zabiegowej firmy Olympus
Wewnętrzny identyfikator: Część 63
Część zamówienia: LOT-0064
Tytuł: Część 64 - Asortyment kompatybilny z posiadaną przez Zamawiającego tubą ssąco-płuczącą firmy Olympus
Opis: Część 64 - Asortyment kompatybilny z posiadaną przez Zamawiającego tubą ssąco-płuczącą firmy Olympus
Wewnętrzny identyfikator: Część 64
Część zamówienia: LOT-0065
Tytuł: Część 65 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego Cykloergometrem CRG firmy Aspel - KEKG -52 v105 CRG (rok produkcji 2019)
Opis: Część 65 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego Cykloergometrem CRG firmy Aspel - KEKG -52 v105 CRG (rok produkcji 2019)
Wewnętrzny identyfikator: Część 65
Część zamówienia: LOT-0066
Tytuł: Część 66 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem do neuronawigacji CART II z oprogramowaniem iNtellect Cranical oraz SpineMap 3D firmy Stryker
Opis: Część 66 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem do neuronawigacji CART II z oprogramowaniem iNtellect Cranical oraz SpineMap 3D firmy Stryker
Wewnętrzny identyfikator: Część 66
Część zamówienia: LOT-0067
Tytuł: Część 67 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami EKG
Opis: Część 67 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami EKG
Wewnętrzny identyfikator: Część 67
Część zamówienia: LOT-0068
Tytuł: Część 68 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego laserem dopplerowskiim PeriFlux 6000 Combined System
Opis: Część 68 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego laserem dopplerowskiim PeriFlux 6000 Combined System
Wewnętrzny identyfikator: Część 68
Część zamówienia: LOT-0069
Tytuł: Część 69 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem EMG/ENG
Opis: Część 69 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem EMG/ENG
Wewnętrzny identyfikator: Część 69
Część zamówienia: LOT-0070
Tytuł: Część 70 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego bronchofiberoskopamii serii Pentax firmy Pentax Medical
Opis: Część 70 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego bronchofiberoskopamii serii Pentax firmy Pentax Medical
Wewnętrzny identyfikator: Część 70
Część zamówienia: LOT-0071
Tytuł: Część 71 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego stymulatorami zewnętrznymi serca EDP 30/A oraz EDP 30/B firmy Biotronik
Opis: Część 71 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego stymulatorami zewnętrznymi serca EDP 30/A oraz EDP 30/B firmy Biotronik
Wewnętrzny identyfikator: Część 71
Część zamówienia: LOT-0072
Tytuł: Część 72 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego stymulatorami zewnętrznymi serca typu PACE 101 H firmy OSYPKA Medical
Opis: Część 72 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego stymulatorami zewnętrznymi serca typu PACE 101 H firmy OSYPKA Medical
Wewnętrzny identyfikator: Część 72
Część zamówienia: LOT-0073
Tytuł: Część 73 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego nawilżaczem oddechowym MR850 firmy Fisher & Paykel
Opis: Część 73 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego nawilżaczem oddechowym MR850 firmy Fisher & Paykel
Wewnętrzny identyfikator: Część 73
Część zamówienia: LOT-0074
Tytuł: Część 74 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem EKG Eli 230 firmy Welch Allyn
Opis: Część 74 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem EKG Eli 230 firmy Welch Allyn
Wewnętrzny identyfikator: Część 74
Część zamówienia: LOT-0075
Tytuł: Część 75 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego lampami operacyjnymi iLed 5 oraz iLed3 firmy Trumpf cz.2
Opis: Część 75 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego lampami operacyjnymi iLed 5 oraz iLed3 firmy Trumpf cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 75
Część zamówienia: LOT-0076
Tytuł: Część 76 - Narzędzia chirurgiczne cz.1
Opis: Część 76 - Narzędzia chirurgiczne cz.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 76
Część zamówienia: LOT-0077
Tytuł: Część 77 - Narzędzia chirurgiczne cz.2
Opis: Część 77 - Narzędzia chirurgiczne cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 77
Część zamówienia: LOT-0078
Tytuł: Część 78 - Narzędzia chirurgiczne cz.3
Opis: Część 78 - Narzędzia chirurgiczne cz.3
Wewnętrzny identyfikator: Część 78
Część zamówienia: LOT-0079
Tytuł: Część 79 - Narzędzia chirurgiczne cz.4
Opis: Część 79 - Narzędzia chirurgiczne cz.4
Wewnętrzny identyfikator: Część 79
Część zamówienia: LOT-0080
Tytuł: Część 80 - Narzędzia chirurgiczne cz.5
Opis: Część 80 - Narzędzia chirurgiczne cz.5
Wewnętrzny identyfikator: Część 80
Część zamówienia: LOT-0081
Tytuł: Część 81 - Narzędzia chirurgiczne cz.6
Opis: Część 81 - Narzędzia chirurgiczne cz.6
Wewnętrzny identyfikator: Część 81
Część zamówienia: LOT-0082
Tytuł: Część 82 - Narzędzia chirurgiczne cz.7
Opis: Część 82 - Narzędzia chirurgiczne cz.7
Wewnętrzny identyfikator: Część 82
Część zamówienia: LOT-0083
Tytuł: Część 83 - Narzędzia kardiochirurgiczne
Opis: Część 83 - Narzędzia kardiochirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: Część 83
Część zamówienia: LOT-0084
Tytuł: Część 84 - Narzędzia okulistyczne
Opis: Część 84 - Narzędzia okulistyczne
Wewnętrzny identyfikator: Część 84
Część zamówienia: LOT-0085
Tytuł: Część 85 - Narzędzia urologiczne
Opis: Część 85 - Narzędzia urologiczne
Wewnętrzny identyfikator: Część 85
Część zamówienia: LOT-0086
Tytuł: Część 86 - Narzędzia laryngologiczne - mikronarzędzia do chirurgii krtanii
Opis: Część 86 - Narzędzia laryngologiczne - mikronarzędzia do chirurgii krtanii
Wewnętrzny identyfikator: Część 86
Część zamówienia: LOT-0087
Tytuł: Część 87 - Narzędzia laryngologiczne - mikronarzędzia do chirurgii ucha
Opis: Część 87 - Narzędzia laryngologiczne - mikronarzędzia do chirurgii ucha
Wewnętrzny identyfikator: Część 87
Część zamówienia: LOT-0088
Tytuł: Część 88 - Narzędzia i materiały zużywalne do retraktorów do operacji proktologicznych dziecięcych
Opis: Część 88 - Narzędzia i materiały zużywalne do retraktorów do operacji proktologicznych dziecięcych
Wewnętrzny identyfikator: Część 88
Część zamówienia: LOT-0089
Tytuł: Część 89 - Narzędzia i materiały zużywalne do zestawów do paracentezy
Opis: Część 89 - Narzędzia i materiały zużywalne do zestawów do paracentezy
Wewnętrzny identyfikator: Część 89
Część zamówienia: LOT-0090
Tytuł: Część 90 - Sprzęt transportowy
Opis: Część 90 - Sprzęt transportowy
Wewnętrzny identyfikator: Część 90
Część zamówienia: LOT-0091
Tytuł: Część 91 - Szydło do prowadzenia przeszczepu
Wewnętrzny identyfikator: Część 91
Część zamówienia: LOT-0092
Tytuł: Część 92 - Ssak nosowy prosty
Opis: Część 92 - Ssak nosowy prosty
Wewnętrzny identyfikator: Część 92
Część zamówienia: LOT-0093
Tytuł: Część 93 - Endoskop optyczny
Opis: Część 93 - Endoskop optyczny
Wewnętrzny identyfikator: Część 93
Część zamówienia: LOT-0094
Tytuł: Część 94 - Butelka podgrzewacza optyki
Opis: Część 94 - Butelka podgrzewacza optyki
Wewnętrzny identyfikator: Część 94
Część zamówienia: LOT-0095
Tytuł: Część 95 - Gonioskop
Opis: Część 95 - Gonioskop
Wewnętrzny identyfikator: Część 95
Część zamówienia: LOT-0096
Tytuł: Część 96 - Miarki Okulistyczne
Opis: Część 96 - Miarki Okulistyczne
Wewnętrzny identyfikator: Część 96
Część zamówienia: LOT-0097
Tytuł: Część 97 - Okulary ochronne RTG cz.1
Opis: Część 97 - Okulary ochronne RTG cz.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 97
Część zamówienia: LOT-0098
Tytuł: Część 98 - Okulary ochronne RTG cz.2
Opis: Część 98 - Okulary ochronne RTG cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 98
Część zamówienia: LOT-0099
Tytuł: Część 99 - Podświetlana tablica okulistyczna
Opis: Część 99 - Podświetlana tablica okulistyczna
Wewnętrzny identyfikator: Część 99
Część zamówienia: LOT-0100
Tytuł: Część 100 - Tablice Snellena
Opis: Część 100 - Tablice Snellenaa
Wewnętrzny identyfikator: Część 100
Część zamówienia: LOT-0101
Tytuł: Część 101 - Oprawki okularowe
Opis: Część 101 - Oprawki okularowe
Wewnętrzny identyfikator: Część 101
Część zamówienia: LOT-0102
Tytuł: Część 102 - Tonometr Schiotza
Opis: Część 102 - Tonometr Schiotza
Wewnętrzny identyfikator: Część 102
Część zamówienia: LOT-0103
Tytuł: Część 103 - Kaseta szkieł próbnych
Opis: Część 103 - Kaseta szkieł próbnych
Wewnętrzny identyfikator: Część 103
Część zamówienia: LOT-0104
Tytuł: Część 104 - Czujniki tlenu w pełni kompatybilne do respiratorów Fabius, Evita, Primus
Opis: Część 104 - Czujniki tlenu w pełni kompatybilne do respiratorów Fabius, Evita, Primus
Wewnętrzny identyfikator: Część 104
Część zamówienia: LOT-0105
Tytuł: Część 106 - Sterylizator suszarka
Opis: Część 106 - Sterylizator suszarka
Wewnętrzny identyfikator: Część 106
Część zamówienia: LOT-0106
Tytuł: Część 105a - System do homogenizacji tkanek i próbek kości (Homogenizator)
Opis: Część 105a - System do homogenizacji tkanek i próbek kości (Homogenizator) Część 105b - Asortyment kompatybilny z homogenizatorem z cz.105a
Wewnętrzny identyfikator: Część 105