673806-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sprzątania – „Kompleksowa usługa utrzymania czystości w obiekcie oraz usługa utrzymania zieleni i odśnieżania dróg, parkingów, chodników, ciągów komunikacyjnych przyległych do obiektu Aquapark Polkowice S.A. w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Kompleksowa usługa utrzymania czystości w obiekcie oraz usługa utrzymania zieleni i odśnieżania dróg, parkingów, chodników, ciągów komunikacyjnych przyległych do obiektu Aquapark Polkowice S.A. w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.”
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Kompleksowa usługa utrzymania czystości w obiekcie oraz usługa utrzymania zieleni i odśnieżania dróg, parkingów, chodników, ciągów komunikacyjnych przyległych do obiektu Aquapark Polkowice S.A. w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.” 2. W ramach przedmiotu zamówienia znajdują się: 1) Usługa kompleksowego utrzymania czystości w obiekcie Aquapark Polkowice S.A. należącym do Zamawiającego, zlokalizowanym w Polkowicach, ul. Młyńska 4, 59-100 Polkowice, zwanego w dalszej części umowy obiektem. 2) Usługa utrzymania zieleni i odśnieżania dróg, parkingów, chodników, ciągów komunikacyjnych na terenach przyległych do obiektu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy zawarte w Istotnych dla Zamawiającego Postanowieniach wraz z załącznikami.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych, 77314100 Usługi w zakresie trawników, 90511300 Usługi zbierania śmieci, 90620000 Usługi odśnieżania, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90914000 Usługi sprzątania parkingów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001