2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługi w zakresie napraw i obsługi serwisowej spągoładowarek dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: PZP/ISI/00326/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50530000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Spągoładowarki typu EZ-600
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: SpągoładowarkI typu: HT-3100
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Spągoładowarki typu: CS-1200
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3