674018-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Artykuły informacyjne i promocyjne – Dostawa materiałów promocyjnych II
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa materiałów promocyjnych II
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa materiałów promocyjnych II”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1 oraz załącznik nr 1.2 do SWZ do części nr 2.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39294100 Artykuły informacyjne i promocyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 22462000 Materiały reklamowe, 22459100 Nalepki i taśmy reklamowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa materiałów promocyjnych II”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 22462000 Materiały reklamowe
Opcje:
Opis opcji: Brak
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych i reklamowych na potrzeby zadań realizowanych przez Departament Ochrony Środowiska UMWP
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa materiałów promocyjnych II”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.2 do SWZ do części nr 2. 3. Część 2 obejmuje dwa zadania: a) Zadanie 1 – materiały promocyjne b) Zadanie 2 – materiały reklamowe