2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla Gminy Przytyk na lata 2027 - 2028”
Opis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektów wymienionych w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi: 1 648 820 kWh (zamówienie podstawowe). 2. Zamawiający posiada zainstalowaną mikroinstalację oze – panele fotowoltaiczne. Dokładny zakres danych oraz wykaz ppe znajdują się w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ. 4. Wymagania (obowiązki) stawiane Wykonawcy, opisane zostały w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający udzieli wyłonionemu w postępowaniu Wykonawcy pełnomocnictwa. 5. W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości energii elektrycznej zamówienia podstawowego (dostawa energii wraz z usługą dystrybucji) w zakresie do +/-15%: 6. Pełen zakres znajduje się w rozdziale 4 SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.1.12.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Termin składania ofert jest skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 Pzp (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09000000 Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa, 09310000 Elektryczność, 65300000 Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektów wymienionych w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi: 1 648 820 kWh (zamówienie podstawowe). 2. Zamawiający posiada zainstalowaną mikroinstalację oze – panele fotowoltaiczne. Dokładny zakres danych oraz wykaz ppe znajdują się w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ. 4. Wymagania (obowiązki) stawiane Wykonawcy, opisane zostały w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający udzieli wyłonionemu w postępowaniu Wykonawcy pełnomocnictwa. 5. W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości energii elektrycznej zamówienia podstawowego (dostawa energii wraz z usługą dystrybucji) w zakresie do +/-15%: 6. Pełen zakres znajduje się w rozdziale 4 SWZ zamówienia.
Opcje:
Opis opcji: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 15% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ).