674132-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Koszyce
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Koszyce
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Koszyce obejmującej sołectwa: Przemyków, Rachwałowice, Filipowice, Piotrowice, Książnice Wielkie, Morsko, Witów, Włostowice, Biskupice, Jankowice, Książnice Małe, Malkowice, Siedliska, Sokołowice, Łapszów, Jaksice, Dolany Modrzany, Zagaje Książnickie, Miasto Koszyce w sposób zapewniający świadczenie usługi zgodnie z zasadami racjonalnej gospodarki odpadami oraz przede wszystkim z zachowaniem hierarchii postępowania z odpadami, o której mowa w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, ze szczególnym naciskiem na efekty selektywnej zbiórki odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: ZPI 271.16.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001