674233-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi związane z odpadami – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych z terenu Gminy Kołobrzeg
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych z terenu Gminy Kołobrzeg
Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie w instalacji przetwarzania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami określoną w przepisach prawa odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych na terenie Gminy Kołobrzeg w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2028r. Przedmiot zamówienia obejmuje także wyposażenie tych nieruchomości w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.19.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 34928480 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001