See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa leków.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, produktów spożywczych specjalnego przeznaczenia, wyrobów medycznych oraz kosmetyków w asortymencie i ilościach przedstawionych w załączonym do niniejszej specyfikacji „Formularzu cenowym”
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1
Opis: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2
Opis: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3
Opis: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4
Opis: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część nr 5
Opis: Część nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część nr 6
Opis: Część nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część nr 7
Opis: Część nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część nr 8
Opis: Część nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część nr 9
Opis: Część nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część nr 10
Opis: Część nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część nr 11
Opis: Część nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część nr 12
Opis: Część nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część nr 13
Opis: Część nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część nr 14
Opis: Część nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część nr 15
Opis: Część nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część nr 16
Opis: Część nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część nr 17
Opis: Część nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część nr 18
Opis: Część nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część nr 19
Opis: Część nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część nr 20
Opis: Część nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część nr 21
Opis: Część nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część nr 22
Opis: Część nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część nr 23
Opis: Część nr 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Część nr 24
Opis: Część nr 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Część nr 25
Opis: Część nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Część nr 26
Opis: Część nr 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Część nr 27
Opis: Część nr 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Część nr 28
Opis: Część nr 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Część nr 29
Opis: Część nr 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Część nr 30
Opis: Część nr 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Część nr 31
Opis: Część nr 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Część nr 32
Opis: Część nr 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Część nr 33
Opis: Część nr 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Część nr 34
Opis: Część nr 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Część nr 35
Opis: Część nr 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Część nr 36
Opis: Część nr 36
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Część nr 37
Opis: Część nr 37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Część nr 38
Opis: Część nr 38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Część nr 39
Opis: Część nr 39
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Część nr 40
Opis: Część nr 40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Część nr 41
Opis: Część nr 41
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Część nr 42
Opis: Część nr 42
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: Część nr 43
Opis: Część nr 43
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Część nr 44
Opis: Część nr 44
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: Część nr 45
Opis: Część nr 45
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Część nr 46
Opis: Część nr 46
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Część nr 47
Opis: Część nr 47
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Część nr 48
Opis: Część nr 48
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: Część nr 49
Opis: Część nr 49
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: Część nr 50
Opis: Część nr 50
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: Część nr 51
Opis: Część nr 51
Część zamówienia: LOT-0052
Tytuł: Część nr 52
Opis: Część nr 52